• Zakochani Teyana i Iman, odc. 1

  2021 USA / 20 min. Poznajcie Shrumpertów. Serial poświęcony zawodowemu i prywatnemu życiu słynnej pary – piosenkarki, tancerki i aktorki Teyany Taylor oraz koszykarza Imana Shumperta.
  Zakochani Teyana i Iman, odc. 1 Zakochani Teyana i Iman, odc. 1
 • Zakochani Teyana i Iman, odc. 2

  2021 USA / 20 min. After party. Teyana zagrała w 'Księciu w Nowym Jorku 2' i z okazji premiery filmu urządza przyjęcie. Niestety jej ekipa nie przykłada się do pracy.
  Zakochani Teyana i Iman, odc. 2 Zakochani Teyana i Iman, odc. 2
 • Zakochani Teyana i Iman, odc. 3

  2021 USA / 20 min. Dziecko w drodze. Teyana planuje wyjątkowe przyjęcie wielkanocne. Tymczasem Coco i Carrington przygotowują się do narodzin swojego dziecka.
  Zakochani Teyana i Iman, odc. 3 Zakochani Teyana i Iman, odc. 3
 • Zakochani Teyana i Iman, odc. 4

  2021 USA / 20 min. Witajcie w Miami. W Miami Teyana ciężko pracuje i potrzebuje silnego wsparcia swojej ekipy, ale nie wszyscy jej członkowie dają z siebie wszystko.
  Zakochani Teyana i Iman, odc. 4 Zakochani Teyana i Iman, odc. 4
 • Zakochani Teyana i Iman, odc. 5

  2021 USA / 20 min. Sytuacja awaryjna. W Miami Teyana wymaga nagłej interwencji chirurgicznej. Chcąc dać jej czas na spokojną rekonwalescencję Iman zabiera Junie i Rue do Chicago.
  Zakochani Teyana i Iman, odc. 5 Zakochani Teyana i Iman, odc. 5
 • Zakochani Teyana i Iman, odc. 6

  2021 USA / 21 min. Powrót do szkoły. Junie źle znosi naukę w domu, więc Teyana i Iman szukają szkoły, która będzie odpowiadała kontaktowej i twórczej dziewczynce.
  Zakochani Teyana i Iman, odc. 6 Zakochani Teyana i Iman, odc. 6
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie