• Ratownicy morscy z Australii, odc. 1

  2018 GRC / 42 min. Zespół ratowniczy zostaje wezwany do porzuconego statku, który utknął w lesie namorzynowym na północy stanu Queensland. Statek trzeba wyciągnąć z mangrowców — ale pojawia się problem...
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 1 Ratownicy morscy z Australii, odc. 1
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 2

  2018 GBR / 42 min. Ekipa stara się zepchnąć z mielizny statek, który właściciele chcą wyremontować. Kiedy to się udaje, okazuje się, że jednostka nabiera wody, a w dodatku jest pełna toksycznych oparów.
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 2 Ratownicy morscy z Australii, odc. 2
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 3

  2018 GBR / 42 min. Tym razem zespół ratowniczy holuje uszkodzony jacht do stoczni jachtowej na północy stanu Queensland. Jednostka ma uszkodzoną stępkę, jest niesterowna i nabiera wody. Czy uda się ją uratować?
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 3 Ratownicy morscy z Australii, odc. 3
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 4

  2018 GBR / 42 min. Zespół prowadzi właśnie trudną akcję ratowniczą, ale sprawy nie układają się dobrze. Wyciągarka i koparka, które miały ułatwić pracę, ugrzęzły i nie dają się ruszyć z miejsca.
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 4 Ratownicy morscy z Australii, odc. 4
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 5

  2018 GBR / 42 min. Ekipa została wynajęta do usunięcia pływającej platformy, która sprawia ciągłe problemy. Morale w zespole jest niskie — a co gorsza, choruje pies Luke'a, Mr Bent.
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 5 Ratownicy morscy z Australii, odc. 5
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 6

  2018 GBR / 42 min. Zespół dostaje dwa zadania: jedno dotyczy podwodnego rurociągu, drugie — betonowej łodzi mieszkalnej. Wkrótce okaże się, że ta druga praca spowoduje mnóstwo problemów.
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 6 Ratownicy morscy z Australii, odc. 6
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 7

  2018 GBR / 42 min. Kolejne zlecenie zamienia się w prawdziwy koszmar: łódź mieszkalna zawaliła się, wszędzie pływają jej szczątki. Luke, Jayde i Ellie kończą pracę, a Dan i Jordan ruszają zająć się kolejnym zadaniem.
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 7 Ratownicy morscy z Australii, odc. 7
 • Ratownicy morscy z Australii, odc. 8

  2018 GBR / 42 min. Katamaran wpada na skały — trzeba będzie go z nich ściągnąć. To trudne zadanie, jednostka ma bardzo dużo ruchomych części. Zespół będzie musiał użyć statku ratunkowego FD8.
  Ratownicy morscy z Australii, odc. 8 Ratownicy morscy z Australii, odc. 8
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie