• 48 godzin

  1982 USA / 92 min. Komediowe kino akcji w najlepszym wydaniu. Zrzędliwy glina i uliczny złodziejaszek prowadzą śledztwo w sprawie zabójstw policjantów.
  48 godzin 48 godzin
 • American Beauty

  1999 USA / 116 min. 40-latek Lester Burnham przechodzi kryzys wieku średniego. Jest cyniczny i zagubiony, a jego nastoletnia córka cierpi na depresję i brak wiary w siebie.
  American Beauty American Beauty
 • Amistad

  1997 USA / 148 min. Amistad to prawdziwa opowieść o niesamowitej podróży czarnoskórych niewolników, którzy przejmują statek porywaczy i próbują wrócić do swojej ojczyzny.
  Amistad Amistad
 • Cast Away: Poza światem

  2000 USA / 137 min. W wyniku wypadku lotniczego Chuck Nolan, specjalista ds. operatywności firmy FedEx, zostaje uwięziony na bezludnej wyspie. Zmuszony do walki o przetrwanie odbywa podróż wgłąb siebie, która odmieni go zarówno fizycznie, jak i psychiczni…
  Cast Away: Poza światem Cast Away: Poza światem
 • Chinatown

  1974 USA / 125 min. Jake Gittes jest prywatnym detektywem żyjącym w latach 30. XX wieku. Musi rozwiązać wyjątkowo skomplikowaną i niebezpieczną sprawę rodziny Mulwrayów.
  Chinatown Chinatown
 • Czas patriotów

  1992 USA / 117 min. Harrison Ford wciela się w Jacka Ryana w wybuchowym thrillerze, nakręconym na podstawie międzynarodowego bestselleru Toma Clancy'ego. Zakończywszy służbę jako agent wywiadu, były analityk CIA jedzie z żoną do Londynu na urlop... …
  Czas patriotów Czas patriotów
 • Czy leci z nami pilot?

  1980 USA / 84 min. Postacie i zdarzenia z tego filmu są fikcyjne - na szczęście! Kultowa komedia 'Czy leci z nami pilot?' z Robertem Haysem w roli byłego pilota, który zmuszony jest znów zasiąść za sterami samolotu, gdy załoga zapada na zatrucie pokarmow…
  Czy leci z nami pilot? Czy leci z nami pilot?
 • Córka generała

  1999 USA / 116 min. Można działać dobrze, źle i po wojskowemu. Ale nie można sobie wyobrazić, by oficer śledczy Paul Brenner uczestniczył w ukrywaniu przestępstwa po tym, jak dowódcy Fort MacCallum zatuszowali motyw morderstwa pięknej oficerki. …
  Córka generała Córka generała
 • Dyktator

  2012 USA / 83 min. Utknąwszy w Nowym Jorku, pozbawiony władzy Aladeen, najgorszy dyktator świata, musi zmierzyć się ze swoim najgorszym koszmarem, któremu na imię... amerykański sen.
  Dyktator Dyktator
 • Dziewczyna z ekstraklasy

  2010 USA / 104 min. Skandaliczna komedia opowiadająca o Kirku - zwykłym facecie, który nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy zakochuje się w nim super ponętna i odnosząca sukcesy Molly.
  Dziewczyna z ekstraklasy Dziewczyna z ekstraklasy
 • Dzień zagłady

  1998 USA / 115 min. Co zrobisz, mając świadomość, że za kilka dni w Ziemię uderzy gigantyczna kometa i unicestwi ludzkość? Czas ucieka.
  Dzień zagłady Dzień zagłady
 • Dziwna para

  1968 USA / 101 min. Oscar Madison, rozwiedziony, nieudolny reporter sportowy proponuje świeżo rozwiedzionemu fotografowi, Feliksowi Ungerowi, żeby razem zamieszkali. Prześmieszna komedia na podstawie sztuki Neila Simona.
  Dziwna para Dziwna para
 • Dziwna para II

  1998 USA / 92 min. Oscar Madison, rozwiedziony, nieudolny reporter sportowy proponuje świeżo rozwiedzionemu fotografowi, Feliksowi Ungerowi, żeby razem zamieszkali. Prześmieszna komedia na podstawie sztuki Neila Simona.
  Dziwna para II Dziwna para II
 • Fatalne zauroczenie

  1987 USA / 114 min. Michael Douglas w roli Dana Gallaghera, nowojorskiego adwokata, który pod nieobecność żony (Anne Archer) umawia się na schadzki z uwodzicielską Alex Forrest (Glen Close). Z czasem uznaje, że pora zakończyć romans.
  Fatalne zauroczenie Fatalne zauroczenie
 • Firma

  1993 USA / 154 min. Młody i ambitny student prawa przyjmuje ofertę prestiżowej kancelarii z Memphis. Gdy odkrywa, że gangsterzy zarządzają zarówno kancelarią, jak i życiem jej pracowników, musi opracować plan ocalenia swojej żony, kariery i własnego życia…
  Firma Firma
 • G.I. Joe: Czas Kobry

  2009 USA / 118 min. Wszystko może zawieść, ale nie oni! Oto G.I. Joe, tajna i elitarna jednostka specjalna, w której skład wchodzą najlepsi operatorzy z całego świata.
  G.I. Joe: Czas Kobry G.I. Joe: Czas Kobry
 • G.I. Joe: Odwet

  2013 USA / 106 min. Jednostka G.I. Joe walczy ze śmiertelnymi wrogami, Cobrami, oraz z zagrożeniem ze strony rządu, który może położyć kres ich egzystencji.
  G.I. Joe: Odwet G.I. Joe: Odwet
 • Gliniarz z Beverly Hills

  1984 USA / 100 min. Axel Foley jest sprytnym policjantem z Detroit, który tropi w Beverly Hills zabójcę przyjaciela. Szybko orientuje się, że jego niekonwencjonalne metody nie pasują do stylu policji z Beverly Hills.
  Gliniarz z Beverly Hills Gliniarz z Beverly Hills
 • Gliniarz z Beverly Hills II

  1987 USA / 98 min. Axel Foley powraca, gdzie go nie chcą! Tym razem, pod mocną przykrywką, trafia do północnej Kalifornii, gdzie uwalnia swój rewolwerowy potencjał przeciwko gangowi międzynarodowych przemytników.
  Gliniarz z Beverly Hills II Gliniarz z Beverly Hills II
 • Gliniarz z Beverly Hills III

  1994 USA / 100 min. Eddie powraca! A wraz z nim salwy śmiechu. Eddie Murphy jako policjant z Detroit, Axel Foley, który jeśli jedzie, to na grubo. Tym razem daje z siebie wszystko w najlepszej komedii o Axelu Foleyu.
  Gliniarz z Beverly Hills III Gliniarz z Beverly Hills III
 • Grease

  1978 USA / 110 min. Grease jest właśnie tym, czego chcecie! Wróćcie do liceum, w którym Pink Lady Sandy oraz przywódca zbuntowanych T-Birdów, Danny, dają nieźle czadu w gwiazdorskiej obsadzie.
  Grease Grease
 • Jackass 2

  2006 USA / 92 min. Johnny Knoxville i jego kompania oszołomów nadchodzą z następną porcją porąbanych przygód, skandalicznych wybryków i czystego szaleństwa.
  Jackass 2 Jackass 2
 • Jądro Ziemi

  2003 USA / 135 min. Ziema przestała się obracać z powodu zmian w temperaturze jądra Ziemi. Aby przywrócić właściwą temperaturę, astronauci muszę udać się wgłąb planety i zdetonować ładunek jądrowy, zanim dojdzie do katastrofy.
  Jądro Ziemi Jądro Ziemi
 • Kwaśna pomarańcza

  2002 USA / 82 min. Maturzysta stara się o miejsce na Uniwersytecie Stanforda, lecz z przez nieuwagę doradcy jego marzenie przeradza się w mrzonkę.
  Kwaśna pomarańcza Kwaśna pomarańcza
 • Lot

  2012 USA / 138 min. Po awarii w powietrzu pilot linii lotniczych Whip Whitaker (Denzel Washington) dokonuje cudu, sprowadzając samolot na ziemię. Zostaje okrzyknięty bohaterem... i wtedy pojawiają się pytania o to, kto naprawdę zawinił.
  Lot Lot
 • Love Story

  1970 USA / 100 min. Mówią, że jeśli się kocha, nie trzeba przepraszać. Wzruszające perypetie pary młodych kochanków zmagających się z barierami społecznymi, małżeńskimi problemami i największym kryzysem.
  Love Story Love Story
 • Lęk pierwotny

  1996 USA / 129 min. Znany cyniczny prawnik podejmuje się obrony młodego chłopaka oskarżonego o zamordowanie miejscowego arcybiskupa
  Lęk pierwotny Lęk pierwotny
 • Miłość na zamówienie

  2006 POL / 97 min. 35-letni Tripp nadal mieszka z rodzicami. Trudno mu się dziwić. Nie musi płacić czynszu, ma super pokój i mama pierze mu ubrania. Zdesperowani rodzice zatrudniają atrakcyjną Paulę, żeby 'wypchnąć' syna z gniazda.
  Miłość na zamówienie Miłość na zamówienie
 • Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta?

  1991 USA / 85 min. Kolejne nieszczęśliwe wypadki porucznika Franka Drebina to temat trzeciej części serii 'Naga broń'. Drebin, szczęśliwie emerytowany pan domu, powraca do akcji, gdy organizacja terrorystyczna zagraża bezpieczeństwu Los Angeles. …
  Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta? Naga broń 2 1/2 Kto obroni prezydenta?
 • Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga

  1994 USA / 83 min. Kolejne nieszczęśliwe wypadki porucznika Franka Drebina to temat trzeciej części serii 'Naga broń'. Drebin, szczęśliwie emerytowany pan domu, powraca do akcji, gdy organizacja terrorystyczna zagraża bezpieczeństwu Los Angeles. …
  Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga Naga broń 33 1/3 Ostateczna zniewaga
 • Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

  1988 USA / 85 min. Nieustraszony porucznik policji Los Angeles zrobi wszystko, by udaremnić spisek przeciwko życiu królowej Anglii, bez względu na to, komu będzie musiał podłożyć nogę... nawet sobie!
  Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
 • Następne 48 godzin

  1990 USA / 91 min. Czasy mogą się zmieniać, ale nie ci goście! Eddie Murphy (Doktor Doolittle) i Nick Nolte (Hotel Rwanda, Przylądek strachu) powracają na ulice w przebojowym sequelu.
  Następne 48 godzin Następne 48 godzin
 • Niemoralna propozycja

  1993 USA / 117 min. Udane małżeństwo staje w obliczu katastrofy, gdy bogaty bankier oferuje milion dolarów za jedną noc z żoną. Intrygujące spojrzenie na miłość i na to, co można, a czego nie można kupić za pieniądze...
  Niemoralna propozycja Niemoralna propozycja
 • Nostalgia anioła

  2009 USA / 135 min. 14-letnia Susie Salmon zostaje brutalnie pozbawiona życia. Zawieszona w pięknej krainie między Ziemią a zaświatami musi pomóc ojcu odnaleźć mordercę i ochronić rodzinę.
  Nostalgia anioła Nostalgia anioła
 • Oskarżeni

  1988 USA / 106 min. Prokurator, zajmujący się sprawą brutalnego gwałtu, bierze sobie za punkt honoru wymierzyć sprawiedliwość winnym oraz wszystkim, którzy byli zamieszani w zajście.
  Oskarżeni Oskarżeni
 • Ostatni Władca Wiatru

  2010 USA / 103 min. Niezwykły chłopiec obdarzony supermocami przemierza egzotyczne ziemie pełne magicznych stworzeń i wyjątkowych przyjaciół. Jako Awatar, jest jedynym, który może zażegnać odwieczny konflikt.
  Ostatni Władca Wiatru Ostatni Władca Wiatru
 • Ostrza chwały

  2007 USA / 88 min. W 2002 roku dwóch rywalizujących ze sobą łyżwiarzy figurowych zostało pozbawionych złotych medali olimpijskich i dożywotnio wykluczonych z kategorii singli. Jednak znaleźli lukę, która pozwoli im wystartować... jako para.
  Ostrza chwały Ostrza chwały
 • Piękny umysł

  2001 USA / 129 min. Życie genialnego, aspołecznego matematyka zamienia się w koszmar z dniem, w którym zgadza się na współpracę przy łamaniu radzieckiego szyfru.
  Piękny umysł Piękny umysł
 • Podejrzani

  1995 USA / 106 min. Pięciu przestępców, zwolnionych po policyjnym okazaniu, planuje wielki skok, jednak nic nie idzie zgodnie z planem. Policja szuka tajemniczego króla przestępców, Keysera Söze, który może mieć związek z przestępstwem.
  Podejrzani Podejrzani
 • Polowanie na Czerwony Październik

  1990 USA / 135 min. Nowy, zaawansowany technologicznie, atomowy okręt podwodny, Czerwony październik, wypływa w dziewiczy rejs. Ku zaskoczeniu Sowietów kapitan obiera kurs na wody kontrolowane przez USA.
  Polowanie na Czerwony Październik Polowanie na Czerwony Październik
 • Projekt: Monster

  2008 POL / 85 min. Nowy Jork zostaje zaatakowany przez ogromnych rozmiarów monstrum. Grupa młodych ludzi próbuje wydostać się z pogrążonego w chaosie miasta.
  Projekt: Monster Projekt: Monster
 • Przodem do tyłu

  1997 USA / 90 min. O Howardzie Brackettcie, nauczycielu z Greenleaf, będą mówić na mieście i świecie. Przyczynek stanowi oscarowe przemówienie jego dawnego ucznia, docenionego za rolę homoseksualisty, w którym obwieszcza, że Howard jest gejem.
  Przodem do tyłu Przodem do tyłu
 • Rodzina Addamsów

  1991 USA / 95 min. Komedia oparta na motywach kreskówek Charlesa Addamsa. Chciwy prawnik próbuje przejąć fortunę rodziny Addamsów udając zaginionego członka rodziny – wujka Festera.
  Rodzina Addamsów Rodzina Addamsów
 • Rodzina Addamsów 2

  1993 USA / 90 min. Gomez i Morticia witają w rodzinie synka Puberta. A wujek Fester zakochuje się w morderczej niani.
  Rodzina Addamsów 2 Rodzina Addamsów 2
 • Rozgrywka

  2001 USA / 124 min. Mrożąca krew w żyłach opowieść o zaprawionym złodzieju Nicku Wellsie, który obmyśla plan realizacji napadu niemożliwego. Aby ukraść dzieło, będzie musiał współpracować z młodym bystrym kolegą.
  Rozgrywka Rozgrywka
 • Shaft

  2000 USA / 99 min. Minęły trzy lata od bitwy w Chicago. Transformery zaczęły się ukrywać po tym, jak rząd uznał je za groźne. Wynalazca Cade Yeager, jego córka i jej chłopak zostają wciągnięci w konflikt.
  Shaft Shaft
 • Spokojnie, to tylko awaria

  1982 USA / 80 min. Prześmieszny sequel o wahadłowcu, który udaje się w pierwszą, komercyjną podróż na księżyc. Niestety, podczas startu, awarii ulega system nawigacji i statek zdąża wprost na słońce.
  Spokojnie, to tylko awaria Spokojnie, to tylko awaria
 • Stary, kocham cię

  2009 USA / 105 min. Paul Rudd zaręcza się z dziewczyną marzeń, jednak nie ma kogo poprosić na świadka. Zmienia się to, gdy poznaje kumpla doskonałego, Jasona Segala. Ich braterskie perypetie wyniosą kino komediowe na wyższy poziom.
  Stary, kocham cię Stary, kocham cię
 • Sztuczna inteligencja

  2001 USA / 139 min. W przyszłości każdy człowiek ma swojego elektronicznego kompana. Gdy jednak dziecko-robot zostaje zaprogramowane na bezwarunkową miłość, jego ludzka rodzina musi zmierzyć się z konsekwencjami.
  Sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja
 • Terminal

  2004 USA / 123 min. Komedia romantyczna w reżyserii Stevena Spielberga. Tom Hanks w roli turysty z Europy Wschodniej zostaje uwięziony na terminalu lotniska JFK.
  Terminal Terminal
 • Top Gun

  1986 USA / 110 min. Top Gun opowiada o niebezpieczeństwach i ekscytacji, jakie czekają na każdego pilota, który trafia do elitarnej szkoły wojskowej. Pete 'Maverick' Mitchell jest odważnym młodym pilotem, który chce stać się najlepszym z najlepszych. …
  Top Gun Top Gun
 • Transformers: Wiek zagłady

  2014 USA / 165 min. Minęły trzy lata od bitwy w Chicago. Transformery zaczęły się ukrywać po tym, jak rząd uznał je za groźne. Wynalazca Cade Yeager, jego córka i jej chłopak zostają wciągnięci w konflikt.
  Transformers: Wiek zagłady Transformers: Wiek zagłady
 • Transformers: Zemsta upadłych

  2009 USA / 143 min. Gdy Sam Witwicky poznaje prawdę o pochodzeniu Transformersów, musi zaakceptować swoje przeznaczenie i przyłączyć się do Optimusa Prime i Bumblebee w ich wielkiej walce przeciwko Deceptikonom.
  Transformers: Zemsta upadłych Transformers: Zemsta upadłych
 • Ukryty wymiar

  1997 GBR / 96 min. Rok 2047. Ekipa ratunkowa odnajduje statek Event Horizon, który zaginął 7 lat wcześniej w okolicach Neptuna.
  Ukryty wymiar Ukryty wymiar
 • W sieci pająka

  2001 USA / 99 min. Po śmierci partnera na akcji detektyw i autor bestsellerów, Alex Cross, próbuje zaznać spokoju na emeryturze. Lecz, w wyniku porwania córki senatora przez genialnego przestępcę, będzie musiał wrócić do służby.
  W sieci pająka W sieci pająka
 • World War Z

  2013 USA / 116 min. Dziesięć lat po pokonaniu ogólnoświatowej epidemii choroby, zmieniającej ludzi w zombie, zwanej Wojną Światową Z, Max Brooks zbiera historie ocalałych z konfliktu, który niemal wyniszczył ludzkość.
  World War Z World War Z
 • Wyobraź sobie

  2009 USA / 107 min. Gdy pewien magnat finansowy dostrzega, że jego imperium zaczyna się powoli rozpadać, zwraca się o pomoc do swojej siedmioletniej córki oraz postaci z jej wyimaginowanego świata bajkowych księżniczek.
  Wyobraź sobie Wyobraź sobie
 • Yellowstone, odc. 1

  2018 USA / 92 min. Odcinek: Poranek. Kevin Costner gra Johna Duttona, patriarchę rodziny ranczerów z Montany i właściciela największego rancza w USA. To opowieść o jego walce o ziemię i rodzinę ze współczesnymi siłami, które zagrażają jego stylowi życia.…
  Yellowstone, odc. 1 Yellowstone, odc. 1
 • Yellowstone, odc. 2

  2018 USA / 54 min. Odcinek: Zabić posłańca. Gdy opada kurz po kłótni, Duttonowie mierzą się z potencjalnymi reperkusjami. John prosi o przysługę i odbiera stare długi. Jamie spotyka się z gubernatorem, by ograniczyć straty.
  Yellowstone, odc. 2 Yellowstone, odc. 2
 • Yellowstone, odc. 3

  2018 USA / 48 min. Odcinek: Kiepskie konie. Duttonów czeka bolesna, rodzinna rocznica. Kayce ratuje młodą dziewczynę przed niebezpieczeństwem. Jamie i Beth planują swoje kariery polityczne. Deszczówka zagraża dziedzictwu Duttonów.
  Yellowstone, odc. 3 Yellowstone, odc. 3
 • Yellowstone, odc. 4

  2018 USA / 43 min. Odcinek: Długi, czarny pociąg. Na jaw wychodzi sekret dotyczący Johna. Beth zabiera Jenkinsów na burzliwą noc na mieście. Czas spędzony z Tatem omal nie kończy się tragicznie.
  Yellowstone, odc. 4 Yellowstone, odc. 4
 • Yellowstone, odc. 5

  2018 USA / 52 min. Odcinek: Powrót do domu. Gdy Kayce ma problemy z policją plemienną, Jamie dokonuje prawniczych czarów. Rip rekrutuje nowego kowboja na ranczo, a podłamany Jimmy zaczyna zasługiwać na odrobinę szacunku. John próbuje zatrzymać Kayce'a i …
  Yellowstone, odc. 5 Yellowstone, odc. 5
 • Yellowstone, odc. 6

  2018 USA / 42 min. Odcinek: Wspominki. Nowa spółka zagraża Johnowi i Yellowstone. Jamie rozkręca swoją kampanię polityczną. Rip rozmawia z Kaycem o rozwiązywaniu własnych problemów.
  Yellowstone, odc. 6 Yellowstone, odc. 6
 • Yellowstone, odc. 7

  2018 USA / 49 min. Odcinek: Wśród nas jest potwór. Rip znajduje się w niebezpiecznej sytuacji. W życie zostaje wprowadzony plan przyciśnięcia Johna Duttona i zagrożenia jego stylowi życia. Monica zaczyna trudną rekonwalescencję.
  Yellowstone, odc. 7 Yellowstone, odc. 7
 • Yellowstone, odc. 8

  2018 USA / 41 min. Odcinek: Rozwiązanie. Część 1. Śledztwo szeryfa zwiększa nacisk na Ripa. Jamie podejmuje odważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości i mierzy się z konsekwencjami.
  Yellowstone, odc. 8 Yellowstone, odc. 8
 • Yellowstone, odc. 9

  2018 USA / 46 min. Odcinek: Rozwiązanie. Część 2. Gdy sytuacja się komplikuje, John odkrywa, którzy członkowie rodziny i sojusznicy będą walczyć u jego boku.
  Yellowstone, odc. 9 Yellowstone, odc. 9
 • Zagroda: Naprawdę imprezowe zwierzaki

  2006 DEU / 86 min. Kiedy farmera nie ma, zwierzaki harcują... oraz śpiewają i tańczą. W końcu jednak ktoś musi wkroczyć i zrobić porządek, a odpowiedzialność ta spada na beztroską krowę o imieniu Otis.
  Zagroda: Naprawdę imprezowe zwierzaki Zagroda: Naprawdę imprezowe zwierzaki
 • Zakładnik

  2004 USA / 114 min. Kierowca taksówki z Los Angeles staje się zakładnikiem płatnego zabójcy, który w jedną noc chce załatwić kilka zleceń. Taksówkarz spróbuje ocalić życie własne i ostatniej ofiary.
  Zakładnik Zakładnik
 • Zmowa pierwszych żon

  1996 USA / 103 min. Po latach wspierania swoich mężów we wspinaczce po drabinie sukcesu, zostają wymienione na lepszy i nowszy model. Ale te trzy kobiety mają silne postanowienie, żeby porażkę przekuć w sukces.
  Zmowa pierwszych żon Zmowa pierwszych żon
 • Złote dziecko

  1986 USA / 94 min. Eddie Murphy jako Wybraniec, który ma ocalić Złotego chłopca, dziecko obdarzone mistycznymi zdolnościami, uprowadzone przez członków sekty. Zanim do niego dotrze, przyjdzie mu walczyć z łotrami i unikać pułapek.
  Złote dziecko Złote dziecko
 • Śniadanie u Tiffanyego

  1961 USA / 110 min. George Peppard jest początkującym, ale 'pozostającym pod opieką' młodym pisarzem, który zostaje wplątany w pełne emocji, rozkoszne i nieuporządkowane życie Holly, która poluje na bogatego męża z Manhattanu.
  Śniadanie u Tiffanyego Śniadanie u Tiffanyego
 • Świat Waynea

  1992 USA / 94 min. Para chłopaków nadaje z piwnicy jednego z nich program 'Świat Wayne'a', emitowany w telewizji publicznej. Program budzi zainteresowanie podejrzanego producenta, który chce stworzyć wysokobudżetową wersję 'Świata Wayne'a'.
  Świat Waynea Świat Waynea
 • Święty

  1997 USA / 116 min. Simon Templar nie ma prawdziwego domu, rodziny, nawet jego nazwisko nie jest prawdziwe. Jest jednym z najlepszych złodziei na świecie. Teraz ma wykraść ściśle tajną formułę od doktor Emmy Russell.
  Święty Święty
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.