• 48 godzin

  1982 USA / 92 min. Komediowe kino akcji w najlepszym wydaniu. Zrzędliwy glina i uliczny złodziejaszek prowadzą śledztwo w sprawie zabójstw policjantów.
  48 godzin 48 godzin
 • American Beauty

  1999 USA / 116 min. 40-latek Lester Burnham przechodzi kryzys wieku średniego. Jest cyniczny i zagubiony, a jego nastoletnia córka cierpi na depresję i brak wiary w siebie.
  American Beauty American Beauty
 • Amistad

  1997 USA / 148 min. Amistad to prawdziwa opowieść o niesamowitej podróży czarnoskórych niewolników, którzy przejmują statek porywaczy i próbują wrócić do swojej ojczyzny.
  Amistad Amistad
 • Cast Away: Poza światem

  2000 USA / 137 min. W wyniku wypadku lotniczego Chuck Nolan, specjalista ds. operatywności firmy FedEx, zostaje uwięziony na bezludnej wyspie. Zmuszony do walki o przetrwanie odbywa podróż wgłąb siebie, która odmieni go zarówno fizycznie, jak i psychiczni…
  Cast Away: Poza światem Cast Away: Poza światem
 • Chinatown

  1974 USA / 125 min. Jake Gittes jest prywatnym detektywem żyjącym w latach 30. XX wieku. Musi rozwiązać wyjątkowo skomplikowaną i niebezpieczną sprawę rodziny Mulwrayów.
  Chinatown Chinatown
 • Czy leci z nami pilot?

  1980 USA / 84 min. Postacie i zdarzenia z tego filmu są fikcyjne - na szczęście! Kultowa komedia 'Czy leci z nami pilot?' z Robertem Haysem w roli byłego pilota, który zmuszony jest znów zasiąść za sterami samolotu, gdy załoga zapada na zatrucie pokarmow…
  Czy leci z nami pilot? Czy leci z nami pilot?
 • Dziewczyna z ekstraklasy

  2010 USA / 104 min. Skandaliczna komedia opowiadająca o Kirku - zwykłym facecie, który nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy zakochuje się w nim super ponętna i odnosząca sukcesy Molly.
  Dziewczyna z ekstraklasy Dziewczyna z ekstraklasy
 • Dzień dobry TV

  2010 USA / 102 min. Becky jest ciężko pracującą producentką telewizyjnego programu śniadaniowego. Jej zadaniem jest doprowadzenie do wzrostu oglądalności.
  Dzień dobry TV Dzień dobry TV
 • Dzień zagłady

  1998 USA / 115 min. Co zrobisz, mając świadomość, że za kilka dni w Ziemię uderzy gigantyczna kometa i unicestwi ludzkość? Czas ucieka.
  Dzień zagłady Dzień zagłady
 • Dziwna para

  1968 USA / 101 min. Oscar Madison, rozwiedziony, nieudolny reporter sportowy proponuje świeżo rozwiedzionemu fotografowi, Feliksowi Ungerowi, żeby razem zamieszkali. Prześmieszna komedia na podstawie sztuki Neila Simona.
  Dziwna para Dziwna para
 • Dziwna para II

  1998 USA / 92 min. Oscar Madison, rozwiedziony, nieudolny reporter sportowy proponuje świeżo rozwiedzionemu fotografowi, Feliksowi Ungerowi, żeby razem zamieszkali. Prześmieszna komedia na podstawie sztuki Neila Simona.
  Dziwna para II Dziwna para II
 • Fatalne zauroczenie

  1987 USA / 114 min. Michael Douglas w roli Dana Gallaghera, nowojorskiego adwokata, który pod nieobecność żony (Anne Archer) umawia się na schadzki z uwodzicielską Alex Forrest (Glen Close). Z czasem uznaje, że pora zakończyć romans.
  Fatalne zauroczenie Fatalne zauroczenie
 • G.I. Joe: Odwet

  2013 USA / 106 min. Jednostka G.I. Joe walczy ze śmiertelnymi wrogami, Cobrami, oraz z zagrożeniem ze strony rządu, który może położyć kres ich egzystencji.
  G.I. Joe: Odwet G.I. Joe: Odwet
 • Gliniarz z Beverly Hills

  1984 USA / 100 min. Axel Foley jest sprytnym policjantem z Detroit, który tropi w Beverly Hills zabójcę przyjaciela. Szybko orientuje się, że jego niekonwencjonalne metody nie pasują do stylu policji z Beverly Hills.
  Gliniarz z Beverly Hills Gliniarz z Beverly Hills
 • Gliniarz z Beverly Hills II

  1987 USA / 98 min. Axel Foley powraca, gdzie go nie chcą! Tym razem, pod mocną przykrywką, trafia do północnej Kalifornii, gdzie uwalnia swój rewolwerowy potencjał przeciwko gangowi międzynarodowych przemytników.
  Gliniarz z Beverly Hills II Gliniarz z Beverly Hills II
 • Gliniarz z Beverly Hills III

  1994 USA / 100 min. Eddie powraca! A wraz z nim salwy śmiechu. Eddie Murphy jako policjant z Detroit, Axel Foley, który jeśli jedzie, to na grubo. Tym razem daje z siebie wszystko w najlepszej komedii o Axelu Foleyu.
  Gliniarz z Beverly Hills III Gliniarz z Beverly Hills III
 • Jądro Ziemi

  2003 USA / 135 min. Ziema przestała się obracać z powodu zmian w temperaturze jądra Ziemi. Aby przywrócić właściwą temperaturę, astronauci muszę udać się wgłąb planety i zdetonować ładunek jądrowy, zanim dojdzie do katastrofy.
  Jądro Ziemi Jądro Ziemi
 • Lęk pierwotny

  1996 USA / 129 min. Znany cyniczny prawnik podejmuje się obrony młodego chłopaka oskarżonego o zamordowanie miejscowego arcybiskupa
  Lęk pierwotny Lęk pierwotny
 • Następne 48 godzin

  1990 USA / 91 min. Czasy mogą się zmieniać, ale nie ci goście! Eddie Murphy (Doktor Doolittle) i Nick Nolte (Hotel Rwanda, Przylądek strachu) powracają na ulice w przebojowym sequelu.
  Następne 48 godzin Następne 48 godzin
 • Niepokój

  2007 USA / 100 min. Nastolatek przebywający w areszcie domowym dochodzi do wniosku, że jego sąsiad jest seryjnym mordercą...
  Niepokój Niepokój
 • Oskarżeni

  1988 USA / 106 min. Prokurator, zajmujący się sprawą brutalnego gwałtu, bierze sobie za punkt honoru wymierzyć sprawiedliwość winnym oraz wszystkim, którzy byli zamieszani w zajście.
  Oskarżeni Oskarżeni
 • Ostrza chwały

  2007 USA / 88 min. W 2002 roku dwóch rywalizujących ze sobą łyżwiarzy figurowych zostało pozbawionych złotych medali olimpijskich i dożywotnio wykluczonych z kategorii singli. Jednak znaleźli lukę, która pozwoli im wystartować... jako para.
  Ostrza chwały Ostrza chwały
 • Piękny umysł

  2001 USA / 129 min. Życie genialnego, aspołecznego matematyka zamienia się w koszmar z dniem, w którym zgadza się na współpracę przy łamaniu radzieckiego szyfru.
  Piękny umysł Piękny umysł
 • Podejrzani

  1995 USA / 106 min. Pięciu przestępców, zwolnionych po policyjnym okazaniu, planuje wielki skok, jednak nic nie idzie zgodnie z planem. Policja szuka tajemniczego króla przestępców, Keysera Söze, który może mieć związek z przestępstwem.
  Podejrzani Podejrzani
 • Rodzina Addamsów

  1991 USA / 95 min. Komedia oparta na motywach kreskówek Charlesa Addamsa. Chciwy prawnik próbuje przejąć fortunę rodziny Addamsów udając zaginionego członka rodziny – wujka Festera.
  Rodzina Addamsów Rodzina Addamsów
 • Rodzina Addamsów 2

  1993 USA / 90 min. Gomez i Morticia witają w rodzinie synka Puberta. A wujek Fester zakochuje się w morderczej niani.
  Rodzina Addamsów 2 Rodzina Addamsów 2
 • Rozgrywka

  2001 USA / 124 min. Mrożąca krew w żyłach opowieść o zaprawionym złodzieju Nicku Wellsie, który obmyśla plan realizacji napadu niemożliwego. Aby ukraść dzieło, będzie musiał współpracować z młodym bystrym kolegą.
  Rozgrywka Rozgrywka
 • Shaft

  2000 USA / 99 min. Minęły trzy lata od bitwy w Chicago. Transformery zaczęły się ukrywać po tym, jak rząd uznał je za groźne. Wynalazca Cade Yeager, jego córka i jej chłopak zostają wciągnięci w konflikt.
  Shaft Shaft
 • Spokojnie, to tylko awaria

  1982 USA / 80 min. Prześmieszny sequel o wahadłowcu, który udaje się w pierwszą, komercyjną podróż na księżyc. Niestety, podczas startu, awarii ulega system nawigacji i statek zdąża wprost na słońce.
  Spokojnie, to tylko awaria Spokojnie, to tylko awaria
 • Sztuczna inteligencja

  2001 USA / 139 min. W przyszłości każdy człowiek ma swojego elektronicznego kompana. Gdy jednak dziecko-robot zostaje zaprogramowane na bezwarunkową miłość, jego ludzka rodzina musi zmierzyć się z konsekwencjami.
  Sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja
 • Terminal

  2004 USA / 123 min. Komedia romantyczna w reżyserii Stevena Spielberga. Tom Hanks w roli turysty z Europy Wschodniej zostaje uwięziony na terminalu lotniska JFK.
  Terminal Terminal
 • Transformers: Wiek zagłady

  2014 USA / 165 min. Minęły trzy lata od bitwy w Chicago. Transformery zaczęły się ukrywać po tym, jak rząd uznał je za groźne. Wynalazca Cade Yeager, jego córka i jej chłopak zostają wciągnięci w konflikt.
  Transformers: Wiek zagłady Transformers: Wiek zagłady
 • Transformers: Zemsta upadłych

  2009 USA / 143 min. Gdy Sam Witwicky poznaje prawdę o pochodzeniu Transformersów, musi zaakceptować swoje przeznaczenie i przyłączyć się do Optimusa Prime i Bumblebee w ich wielkiej walce przeciwko Deceptikonom.
  Transformers: Zemsta upadłych Transformers: Zemsta upadłych
 • W sieci pająka

  2001 USA / 99 min. Po śmierci partnera na akcji detektyw i autor bestsellerów, Alex Cross, próbuje zaznać spokoju na emeryturze. Lecz, w wyniku porwania córki senatora przez genialnego przestępcę, będzie musiał wrócić do służby.
  W sieci pająka W sieci pająka
 • Zagroda: Naprawdę imprezowe zwierzaki

  2006 DEU / 86 min. Kiedy farmera nie ma, zwierzaki harcują... oraz śpiewają i tańczą. W końcu jednak ktoś musi wkroczyć i zrobić porządek, a odpowiedzialność ta spada na beztroską krowę o imieniu Otis.
  Zagroda: Naprawdę imprezowe zwierzaki Zagroda: Naprawdę imprezowe zwierzaki
 • Zakładnik

  2004 USA / 114 min. Kierowca taksówki z Los Angeles staje się zakładnikiem płatnego zabójcy, który w jedną noc chce załatwić kilka zleceń. Taksówkarz spróbuje ocalić życie własne i ostatniej ofiary.
  Zakładnik Zakładnik
 • Zapłata

  2003 USA / 119 min. Futurystyczny, ale dobrze znany świat. Inżynier, któremu wymazano pamięć, musi ustalić dawną tożsamość, korzystając z niezwiązanych ze sobą logicznie przedmiotów.
  Zapłata Zapłata
 • Śniadanie u Tiffanyego

  1961 USA / 110 min. George Peppard jest początkującym, ale 'pozostającym pod opieką' młodym pisarzem, który zostaje wplątany w pełne emocji, rozkoszne i nieuporządkowane życie Holly, która poluje na bogatego męża z Manhattanu.
  Śniadanie u Tiffanyego Śniadanie u Tiffanyego
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.