• Dziara za dziarę, odc. 1

  2016 GBR / 44 min. Będą łzy, niesnaski i kłótnie, gdy 3 świeże pary udają się do studia tatuażu wykonać dziary zaprojektowane specjalnie przez ich partnerów. Czy związek gwiazd Geordie Shore - Sophie i Joela - przetrwa nowy tatuaż?
  Dziara za dziarę, odc. 1 Dziara za dziarę, odc. 1
 • Dziara za dziarę, odc. 2

  2016 GBR / 44 min. Wybuchowy nowy serial, w którym Charlotte i Bear wystawiają relacje innych ludzi na próbę. Pary projektują tatuaże dla siebie nawzajem, ale nie zobaczą ich, dopóki dziara nie zostanie utrwalona na ich skórze na zawsze!
  Dziara za dziarę, odc. 2 Dziara za dziarę, odc. 2
 • Dziara za dziarę, odc. 3

  2016 GBR / 44 min. Wybuchowy nowy serial, w którym Charlotte i Bear wystawiają relacje innych ludzi na próbę. Pary projektują tatuaże dla siebie nawzajem, ale nie zobaczą ich, dopóki dziara nie zostanie utrwalona na ich skórze na zawsze!
  Dziara za dziarę, odc. 3 Dziara za dziarę, odc. 3
 • Dziara za dziarę, odc. 4

  2016 GBR / 44 min. W tym tygodniu, Abi jest gotowa na życiową niespodziankę, gdy widzi, co jej chłopak, Scott, dla niej zaprojektował. Kumple Josh i Ricky ujawniają najbardziej odjechane tatuaże z tego sezonu serialu.
  Dziara za dziarę, odc. 4 Dziara za dziarę, odc. 4
 • Dziara za dziarę, odc. 5

  2016 GBR / 44 min. Robi się dziwnie, gdy do studia przychodzi była dziewczyna Beara, Chloe Khan, z nowym chłopakiem, Ashleyem Cainem. Kumple Adam i Conrad rywalizują o zainteresowanie Charlotte poprzez projekty tatuaży zrobione dla siebie nawzajem.
  Dziara za dziarę, odc. 5 Dziara za dziarę, odc. 5
 • Dziara za dziarę, odc. 6

  2016 GBR / 44 min. W tym odcinku: Jaymi Hensley z Union J odwiedza studio ze swoim bratem; najbardziej odjechane tatuaże zapewnią przyjaciółki Alicia i Louise oraz pojawi się Holly z Geordie Shore, żeby zemścić się na Kyle'u.
  Dziara za dziarę, odc. 6 Dziara za dziarę, odc. 6
 • Dziara za dziarę, odc. 7

  2016 GBR / 44 min. W tym tygodniu, świeżo zaręczeni Jess Impiazzi i Denny Solomona wystawią swój związek na próbę oraz drag queen przyjaciółki, The Vivienne i Trashley, dowalą sobie nawzajem projektami tatuaży.
  Dziara za dziarę, odc. 7 Dziara za dziarę, odc. 7
 • Dziara za dziarę, odc. 8

  2016 GBR / 44 min. W finałowym odcinku serii, emocje sięgną zenitu, gdy prezenterzy Charlotte Crosby i Stephen Bear zaprojektują dla siebie nawzajem tatuaże.
  Dziara za dziarę, odc. 8 Dziara za dziarę, odc. 8
 • Dziara za dziarę, odc. 9

  2016 GBR / 44 min. Jedyny taki odcinek. Komik Matt Richardson przyjeżdża do studia świętować z Charlotte i Bearem. Będą ulubieni goście i para, która wróci się dziarać!
  Dziara za dziarę, odc. 9 Dziara za dziarę, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.