• Dziara za dziarę 2, odc. 1

  2017 GBR / 44 min. Charlotte i Bear wrócą z jeszcze bardziej szalonymi tatuażami! Przyjaciółki Charlotte Dawson i Katie Salmon pożałują, że sobie zaufały. Dan i Rich posuną się za daleko w swoich przekomarzaniach.
  Dziara za dziarę 2, odc. 1 Dziara za dziarę 2, odc. 1
 • Dziara za dziarę 2, odc. 10

  2017 GBR / 44 min. Alex i Olivia z 'Love Island' doprowadzą siebie do ostateczności. Wrogoprzyjaciółki z pierwszego sezonu, Alicia i Louise, wrócą, by znowu ze sobą rywalizować. To może być koniec przyjaźni Chelsea i Brooke.
  Dziara za dziarę 2, odc. 10 Dziara za dziarę 2, odc. 10
 • Dziara za dziarę 2, odc. 2

  2017 GBR / 44 min. Najlepsi przyjaciele, PJ i Harrison, doprowadzą się do łez najbardziej szokującymi tatuażami, jakie widzielimy. Imogen zaniemówi na widok projektu swojego chłopaka Kyle'a.
  Dziara za dziarę 2, odc. 2 Dziara za dziarę 2, odc. 2
 • Dziara za dziarę 2, odc. 3

  2017 GBR / 44 min. Piosenkarze Sam Callahan i Jude Read przetestują swoją przyjaźń ekstremalnymi dziarami. Narzeczeni, Gareth i Declan, narażą swój ślub. Związek Connora i Jade może zakończyć jeden szokujący tatuaż.
  Dziara za dziarę 2, odc. 3 Dziara za dziarę 2, odc. 3
 • Dziara za dziarę 2, odc. 4

  2017 USA / 44 min. W przypadku słynnych braci Cheta i Caseya krew może nie być gęstsza od tuszu. Najlepsi przyjaciele, Ellis i John-Paul, słono zapłacą za swoje wygłupy. Jeden tatuaż na zawsze zmieni życie dwóch dziewczyn.
  Dziara za dziarę 2, odc. 4 Dziara za dziarę 2, odc. 4
 • Dziara za dziarę 2, odc. 5

  2017 GBR / 44 min. Charlotte i Bear wracają z jeszcze bardziej ekstremalnymi projektami! Pary przyjaciół i bliskich, w tym także celebryci, projektują sobie nawzajem tatuaże, które można obejrzeć... dopiero po wykonaniu. Czy ich związki to przetrwają? …
  Dziara za dziarę 2, odc. 5 Dziara za dziarę 2, odc. 5
 • Dziara za dziarę 2, odc. 6

  2017 GBR / 44 min. Charlotte i Bear wracają z jeszcze bardziej ekstremalnymi projektami! Pary przyjaciół i bliskich, w tym także celebryci, projektują sobie nawzajem tatuaże, które można obejrzeć... dopiero po wykonaniu. Czy ich związki to przetrwają? …
  Dziara za dziarę 2, odc. 6 Dziara za dziarę 2, odc. 6
 • Dziara za dziarę 2, odc. 7

  2017 GBR / 44 min. Najlepsze przyjaciółki, Naomi i Terri, przetestują swoją przyjaźń osobistymi tatuażami. Współpracownicy, Billy i Joe, spróbują wzajemnie się prześcignąć. Byli kochankowie, Ollie i Maisie, wydziarają brutalną prawdę o swoim związku. …
  Dziara za dziarę 2, odc. 7 Dziara za dziarę 2, odc. 7
 • Dziara za dziarę 2, odc. 8

  2017 GBR / 44 min. Futbolista Jamie i imprezowicz Robert postawią na szali swoją przyjaźń i skórę. Czy mogą sobie ufać? Bridie i Trey poznają nagą prawdę o swoim związku.
  Dziara za dziarę 2, odc. 8 Dziara za dziarę 2, odc. 8
 • Dziara za dziarę 2, odc. 9

  2017 GBR / 44 min. Abbie z 'Ekipy z Newcastle' i mama Zoe, sprawdzą, czy matka rządzi. Najlepsi kumple, Pat i Will, przekonają się, czy są twardzielami, czy mięczakami. Kirstie i Elise zaryzykują roztrzaskanie swojego związku o podłogę salonu tatuażu. …
  Dziara za dziarę 2, odc. 9 Dziara za dziarę 2, odc. 9
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie