• Wataha III - Za kulisami: Dobosz i Rebrow

  Dobosz i Rebrow będą współpracować, jednak jak zawsze na dwóch różnych polach. Rebrow przyzwyczajony jest do działania i podejmowania własnych decyzji, a Dobosz jest nakierowana na zdobywanie dowodów i racjonalne myślenie, jak to prokurator. Do celu idą równoległymi, ale jednak osobnymi drogami, wymieniając się informacjami o śledztwie. Wszystko ich łączy i tak samo wszystko dzieli, nie jest to więc łatwa współpraca. Pojawiają się nowe tropy, wiadomości, które nie były wcześniej ujawnione. Wszystko zaczyna wyglądać inaczej niż obydwoje podejrzewali. Są zdeterminowani, ale zarazem nie ufają nikomu poza sobą, bo okazuje się, że każdy może być podejrzany.
  Wataha III - Za kulisami: Dobosz i Rebrow Wataha III - Za kulisami: Dobosz i Rebrow
 • Wataha III - Za kulisami: Silne kobiety

  W trzecim sezonie Watahy kobiety są zdecydowanie bardziej widoczne. Prokurator Iga Dobosz, pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie, ma już ugruntowaną pozycję zawodową. Tym razem rozpoczyna śledztwo z zupełnie innego punktu i od razu staje przed trudnym zadaniem. Rebrow, licząc się z jej zdaniem i zawodowym osądem, ściąga ją z powrotem w Bieszczady, aby pomogła mu rozwiązać niedokończoną sprawę. Pojawia się też Tatiana Barkova, główna antagonistka tego sezonu, szefowa ukraińskiej mafii, która sporo namiesza. Dzięki nowym, pogłębionym wątkom, które scenarzyści dali kobiecym postaciom, a także reżyserkom tego sezonu - Oldze Chajdas i Kasi Adamik - trzeci sezon Watahy ma twarz kobiety.
  Wataha III - Za kulisami: Silne kobiety Wataha III - Za kulisami: Silne kobiety
 • Wataha III - Za kulisami: Oglądajcie nowy sezon

  Wataha wróciła w Bieszczady z jeszcze większym przytupem, przekraczając swoje granice w zakresie wymiaru produkcji, historii, kreując jeszcze ambitniejszy plan zdjęciowy.
  Wataha III - Za kulisami: Oglądajcie nowy sezon Wataha III - Za kulisami: Oglądajcie nowy sezon
 • Wataha III - Za kulisami: Gdzie kręcono serial?

  Nowy sezon kręcony był od lutego do czerwca, dzięki czemu na planie widoczna była niezwykła różnorodność przyrody. Ekipa ponownie wróciła na znane widzom bieszczadzkie tereny, pojawiły się też zupełnie nowe, zaskakujące wręcz, miejsca. Część zdjęć kręcona była także w Zachodniej Ukrainie - zarówno w małych miasteczkach, jak i samym Lwowie. W serialu pojawiają się także nieoczywiste miejsca, jak miejska łaźnia, tunel, w którym bohaterowie odnajdują ukraińskich uchodźców, prawosławny cmentarz czy przepiękna polska winnica.
  Wataha III - Za kulisami: Gdzie kręcono serial? Wataha III - Za kulisami: Gdzie kręcono serial?
 • Wataha III - Za kulisami: Co słychać w nowym sezonie?

  Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch imigrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem do straży. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać.
  Wataha III - Za kulisami: Co słychać w nowym sezonie? Wataha III - Za kulisami: Co słychać w nowym sezonie?
 • Wataha - materiał specjalny

  Materiał specjalny dotyczący polskiego serialu HBO pt. Wataha.
  Wataha - materiał specjalny Wataha - materiał specjalny
 • Bez tajemnic III - materiał specjalny

  Dzięki psychoterapii, o której opowiada serial, poznajemy rozterki i wybory współczesnych Polaków. Główną postacią jest uznany psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania ze swoimi pacjentami. W trzecim sezonie do obsady produkcji dołączą między innymi: Magdalena Popławska, Piotr Głowacki oraz Maciej Stuhr, który gra nowego superwizora Wolskiego. Materiał zawiera ekskluzywne zdjęcia z planu serialu oraz wywiady z twórcami i aktorami.
  Bez tajemnic III - materiał specjalny Bez tajemnic III - materiał specjalny
 • Na planie filmu Agnieszki Holland 'Gorejący krzew'

  W 1969 roku Agnieszka Holland, jedna z najbardziej znanych polskich reżyserek, której filmy Europa, Europa oraz W ciemności otrzymały nominacje do Oscara, była studentką Akademii Sztuk Scenicznych (FAMU) w Pradze i, jak sama mówi, nakręciła ten film z osobistej perspektywy. Relacja z planu zawiera ekskluzywne wywiady z twórcami Gorejącego krzewu, występującymi w nim aktorami oraz przedstawia tło historyczne zaprezentowanych przez Holland wydarzeń.
  Na planie filmu Agnieszki Holland 'Gorejący krzew' Na planie filmu Agnieszki Holland 'Gorejący krzew'
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie