Dzieciaki z showbiznesu
2020 USA | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Dzieciaki z showbiznesu
Dokument przedstawia kulisy obarczonej dużym ryzykiem, ale jednocześnie bardzo lukratywnej kariery dziecięcych aktorów w przemyśle rozrywkowym. Zaproszeni przed kamerę goście szczerze mówią w nim o cenie, jaką dzieci z branży filmowej płacą w życiu prywatnym i zawodowym za sławę, ale i niepowodzenie. Osoby, które znają przemysł rozrywkowy od podszewki - aktorzy, którzy osiągnęli w młodym wieku wielki sukces oraz dwójka młodych i utalentowanych nastolatków marzących o karierze - opowiadają o swoich skomplikowanych doświadczeniach, wspominają napotkane problemy oraz poświęcenia, którymi okupiony jest sukces w branży filmowej. Autorem scenariusza i reżyserem dokumentu jest Alex Winter, który sam zadebiutował przed kamerą jako dziecko, obecnie jako dorosły realizuje swoją karierę reżyserską. – "Ten projekt jest mi bardzo bliski. Powstał z moich własnych doświadczeń w show-biznesie, w którym zaczynałem jako dziecko od występów na Broadwayu" - powiedział twórca, który rozpoczął karierę na scenie w speklaklach "The King & I" oraz "Piotrś Pan", aby z czasem osiągnąć status gwiazdy, biorąc udział z Keanu Reevesem w filmie Wspaniała przygoda Billa i Teda.

0
Zamknij okno

Logowanie