Królowe zbrodni
2019 USA | 98 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Królowe zbrodni
Rok 1978. Kathy Brennan (Melissa McCarthy), Ruby O'Carroll (Tiffany Haddish) i Claire Walsh (Elisabeth Moss) są trzema gospodyniami domowymi z Hell's Kitchen, których mężowie zostają złapani przez FBI i trafiają do więzienia. Kobiety biorą sprawy irlandzkiej mafii w swoje ręce i niespodziewanie zaczynają sobie świetnie radzić z przeprowadzeniem kolejnych przekrętów i eliminacją konkurencji. Nakręcany kobiecą energia dramat o mafii, który został stworzony przez Andreę Berloff (nominacja do Oscara za scenariusz oryginalny do filmu Straight Outta Compton). Historia została zaczerpnięta z serii komiksów z DC. Doskonałe kreacje aktorskie tworzą trzy aktorki: dwukrotnie nominowana do Oscara Melissa McCarthy (Druhny), laureatka nagrody Emmy Tiffany Haddish (Własnymi rękoma: Historia Madam C.J.) oraz dwukrotna zdobywczyni Złotego Globu Elisabeth Moss (serial Opowieść podręcznej).

0
Zamknij okno

Logowanie