Replikanci
2018 USA | 102 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Replikanci
Will Foster (Keanu Reeves) jest cenionym neurobiologiem pracującym w ośrodku badawczym w Puerto Rico, który prowadzi eksperymenty związane z transferem ludzkiej świadomości do ciała robota. Gdy jego żona (Alice Eve) i trójka dzieci giną w wypadku samochodowym, zdesperowany naukowiec postanawia wykorzystać całą swoją wiedzę, by przywrócić ich do życia. Will walczy z czasem i prawami nauki, aby wskrzesić swoją ukochaną rodzinę. Musi też stawić czoła jednostkom rządowym chcącym przejąć wyniki jego pracy... Znany z kultowego Matrixa Keanu Reeves powraca w filmie science fiction z elementami thrillera. Aktor wciela się w postać naukowca, który pragnie wskrzesić swoich najbliższych. Mężczyzna walczy z czasem, naturą i różnymi siłami, pragnącymi wejść w posiadanie wyników jego pracy. Produkcja jest sprawnie nakręcona i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. W obsadzie pojawiają się również Alice Eve (Dziewczyna z ekstraklasy), nominowany do nagrody Emmy Thomas Middleditch (Dolina Krzemowa), John Ortiz (Poradnik pozytywnego myślenia), Emjay Anthony (Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta), a reżyserii podjął się Jeffrey Nachmanoff (serial Homeland).

Zamknij okno

Logowanie