Niewygodny układ
2020 ESP | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Niewygodny układ
Kiedy Sara (Juana Acosta) otrzymuje propozycję kupna domu swoich marzeń, nie może uwierzyć w swoje szczęście. Dom jest jasny, przestronny i wyjątkowo tani. Jest tylko jeden "mały" szkopuł: obecna osiemdziesięcioletnia właścicielka Lola (Kiti Mánver), będzie w nim mieszkać aż do śmierci. Teoretycznie Sara nie powinna długo czekać, aby mieć cały dom tylko dla siebie. Lola miała już dwie operacje serca, pali jak komin i pije do upadłego. Sara postanawia więc zaryzykować i przeczekać. Mijają jednak długie miesiące, a staruszka wydaje się być bardziej żywa niż kiedykolwiek. Co gorsza, życie Sary zaczyna się coraz bardziej komplikować. Hiszpański komediodramat śledzący perypetie kobiety, która szybko zaczyna żałować dokonanej przez siebie inwestycji. Trzy nominacje do nagrody Goya.

Zamknij okno

Logowanie