Instynkt
Jeden film za 15 zł
Instynkt
15
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Instynkt

2024 | USA | 90 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Laureatki OSCARÓW Jessica Chastian i Anne Hathaway jako przyjaciółki, które po śmierci syna jednej z nich rozpoczynają niebezpieczną psychologiczną grę.

Błyskotliwy thriller o tym, że czasami ufać możemy tylko własnym instynktom.

Tylko jedno uczucie jest silniejsze niż miłość matki. Jej nienawiść.

Alice i Celine to najlepsze przyjaciółki i najbliższe sąsiadki. Przyjaźnią się także ich synowie Max i Theo. Harmonijne życie ich rodzin burzy tragiczny wpadek, w którym ginie mały Max. Jedynym świadkiem jego śmierci jest Alice, której niestety nie udaje się zapobiec tej tragedii. Wkrótce Alice obawia się, że Celine wini ją za śmierć syna. Sama także zadręcza się pytaniami o to, czy mogła zrobić coś więcej by ocalić chłopca. Relacje między przyjaciółkami z każdym dniem stają się gorsze. Rosnące między nimi napięcie, niewypowiedziane pretensje i oskarżenia przeradzają się w niebezpieczną psychologiczną grę. Alice zaczyna podejrzewać, że Celine chce ukarać ją i jej rodzinę za śmierć ukochanego syna. Czy to tylko paranoja, czy rzeczywistość?


Jeden film za 15 zł
Instynkt
15
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie