W poszukiwaniu
Jeden film za 9 zł
W poszukiwaniu
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
W poszukiwaniu

2009 | USA | 102 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Znudzona gospodyni domowa mająca romans z młodszym mężczyzną zachodzi w ciążę. Miesiącami odtrącany mąż kobiety nie może się pogodzić ze zdradą i ciążą, jako ginekolog obmyśla plan ukarania niewiernej małżonki. Młody mężczyzna, który zarabia na życie, jako męska prostytutka pada ofiarą niewybrednego żartu i zemsty szwagra, co zrujnuje jego życie. Zahukany prawiczek, za namową kolegów postanawia stracić dziewictwo z niepełnosprawną umysłowo dziewczyną. Do gnębiących go wyrzutów sumienia, dochodzi wkrótce strach o własne zdrowie, gdyż dowiaduje się, że dziewczyna jest chora na AIDS. Nastolatka z nizin społecznych robi wszystko, by się wyrwać z biedy i nie skończyć, jak jej matka. Zatajając swój wiek, wdaje się w związek z seksoholikiem. Gdy oświadcza mu, że jest w ciąży - mężczyzna znika.
Kilka osób, kilka historii, wszystkie łączy nie tylko seks.

Jeden film za 9 zł
W poszukiwaniu
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie