Przetrwać Coldwater rating wiekowy
2013 USA | 100 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Przetrwać Coldwater
Pewnego dnia w życiu nastoletniego Brada dochodzi do tragicznego wypadku, po którym jego rodzice podejmują niełatwą decyzję o umieszczeniu go w prywatnym ośrodku resocjalizacyjnym gdzieś na pustkowiu w górach Colorado. Na miejscu okazuje się, że Coldwater jest miejscem, gdzie chłopak przejdzie prawdziwą szkołę przetrwania. Resocjalizacja ma na celu zmienienie jego osobowości, dopasowania do społeczeństwa. Polega na psychicznym i fizycznym maltretowaniu przez opiekunów i pozostałych osadzonych. Co zrobił Brad, że zasłużył na to, co go spotyka? W pełnym przemocy świecie rządzonym przez brutalnego emerytowanego pułkownika armii amerykańskiej nastolatek będzie musiał walczyć o życie i zachowanie resztek człowieczeństwa.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie