Songbird. Rozdzieleni rating wiekowy
2020 USA | 82 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Songbird. Rozdzieleni
Ameryka w niedalekiej przyszłości. Ludzkość od 3 lat walczy z pandemią koronawirusa, którego kolejne mutacje są coraz bardziej groźne dla ludzi. Najnowsza odmiana Covid jest tak zabójcza, że władze większości państw zdecydowały się na wieloletni, restrykcyjny lockdown. Wielu zakażonych Amerykanów zostało siłą zabranych z domów i zmuszonych do przebywania w obozach, zwanych Q-Zones, z których nie ma ucieczki ani pomocy lekarskiej i gdzie większość chorych umiera. Tylko nieliczni odporni na patogen ludzie posiadający bransoletki - immunitety bezpieczeństwa - mogą się przemieszczać. Wśród nich jest kurier Nico (K.J. Apa), który pomimo blokady uniemożliwiającej fizyczny kontakt ciągle pozostaje w kontakcie z ukochaną Sarą (Sofia Carson). Gdy Nico zaczyna podejrzewać, że Sara także została zarażona wirusem, podejmuje desperacką próbę uratowania ukochanej dziewczyny.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie