Wiek Adaline
Jeden film za 4.99 zł
Wiek Adaline
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Wiek Adaline

2015 | USA | 108 min. |  |   7/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Blake Lively, gwiazda serialu „Plotkara”, oraz ikona Hollywood Harrison Ford w zrealizowanej z wielkim rozmachem romantycznej epopei o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca w czasie.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując i zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń samotna podróż przez życie trwa przez cały niemal XX wiek. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której chce wyrzec się nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Jeden film za 4.99 zł
Wiek Adaline
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie