Niebieski Caprice rating wiekowy
2013 USA | 93 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Niebieski Caprice
Lee Malvo (Tequan Richmond) w wieku siedemnastu lat zostaje porzucony przez samotną matkę. W tym samym czasie poznaje czterdziestoletniego turystę i weterana Johna Allena Muhammada (Isaiah Washington). W mężczyźnie chłopak odnajduje figurę ojca, gotowego dać mu wsparcie, którego nigdy nie dostał od własnej rodziny. Wkrótce Lee odkrywa jednak nieznane oblicze Johna – przepełnionego gniewem i goryczą po nieudanym małżeństwie tyrana, który zaczyna wymagać od nastolatka coraz dziwniejszych dowodów lojalności. John zapoznaje też chłopaka z dawnym przyjacielem Rayem (Tim Blake Nelson) i uczy go posługiwania się bronią. Gdy chłopak okazuje się wyśmienitym strzelcem, razem z Johnem ruszają w drogę na Zachód. Podczas podróży w mężczyźnie nasilają się najgorsze instynkty spotęgowane pragnieniem zemsty i skłonnością do destrukcji.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie