Terrorysta
Jeden film za 4,99 zł
Terrorysta
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Terrorysta

2012 | GBR | 104 min. |  |   6/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Ewan (Sean Bean) jest tajnym agentem brytyjskich służb specjalnych, który pracując w charakterze ochroniarza jednego z handlarzy bronią musi dotrzeć do jego ostatecznych odbiorców. Podczas napadu na handlarza zostaje skradziony semtex. Kilka dni później zamachowiec samobójca, wykorzystując ten materiał wybuchowy, wysadza się w powietrze w jednej z londyńskich restauracji. Służby specjalne uświadamiają sobie, że w Londynie rozpoczęła działalność niezidentyfikowana siatka terrorystyczna, która zamierza zniszczyć stolicę Wielkiej Brytanii. Celem Ewana staje się więc odtąd nieznany dotychczas agencji, określany w służbowej nomenklaturze jako 'cleanskin', zdesperowany i bezwzględny terrorysta, stojący na czele organizacji...

Jeden film za 4,99 zł
Terrorysta
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie