Ashby rating wiekowy
2015 USA | 100 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Ashby
Siedemnastoletni Ed Wallis (Nat Wolff) razem z samotną matką przenosi się do nowego miasta. Zmiana otoczenia niesie ze sobą trudności w odnalezieniu się w nowej sytuacji. Bystrzejszy od rówieśników Ed postanawia dołączyć do szkolnej grupy futbolistów, żeby poznać nowych znajomych, choć jego koleżanka Eloise (Emma Roberts) uważa ten pomysł za dziwaczny. Gdy w szkole dostaje zadanie napisania eseju o kimś ze starszego pokolenia, Ed poznaje tajemniczego sąsiada, Ashby’ego Holta (Mickey Rourke). Nowa znajomość szybko przeradza się w nieoczekiwaną przyjaźń. Mężczyzna w wolnych chwilach uczy Eda odwagi i pewności siebie, a także pomaga mu przystosować się do nowej sytuacji. Ich relacja przybiera nieoczekiwany obrót, gdy wychodzi na jaw, że Ashby w przeszłości był zabójcą pracującym dla CIA.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie