Legenda o górskim olbrzymie rating wiekowy
2017 NOR | 100 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Legenda o górskim olbrzymie
Krążą legendy, że daleko w górach żyje groźny troll, który zbudzi się, gdy królewna nie wyjdzie za mąż przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Stwor porwie dziewczynę do wnętrza góry, gdzie zostanie zaczarowana i zmuszona mu służyć do końca swych dni. Zbliżają się urodziny królewny i król, na wszelki wypadek, pragnie wydać córkę za mąż. Niestety ta ma nieco odmienne zdanie na temat swego zamążpójścia. Niewysłuchana postanawia uciec. Na swej drodze spotyka pogodnego młodego mężczyznę - Espena - jednego z trzech synów ubogiego rolnika, który chodzi z głową w chmurach, co niejednokrotnie sprowadziło na niego kłopoty. Tym razem przez swoją nieuwagę doprowadza do ruiny rodzinny dom, za co zostaje wygnany. Wkrótce jednak dołącza do braci, by pomóc im pokonać trolla, uratować królewnę i zdobyć nagrodę, która pomoże im odbudować dom.

Jeden film za 9 zł
Legenda o górskim olbrzymie
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie