Katie Fforde: Dom nad morzem rating wiekowy
2020 DEU | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Katie Fforde: Dom nad morzem
Kończysz 60 lat - wylatujesz z pracy! Tak brzmi motto firmy, w którym Anne przepracowała 25 lat. Ale wygląda na to, że kult młodości stosowany jest tam wyłącznie wobec kobiet. Leonard, kolega Anne, będący w tym samym wieku, dostaje awans i propozycję zostania partnerem kancelarii. Utrata pracy sprawia, że Anne zaczyna borykać się z problemami finansowymi. Oficjalnie opowiada, że oto właśnie ma okazję spełnienia marzenia swojego życia - zamieszkania w niewielkim domku nad morzem. Ale tak naprawdę kobieta nie ma pojęcia, z czego spłaci rachunki fachowcom, zajmującym się wykończeniem nowego domu. Najgorsze jest jednak to, że nie jest już w stanie pomagać finansowo swojej córce Holly, która właśnie zdała egzamin magisterski na wydziale prawa. Aż tu pewnego dnia Leonard prosi Anne o pomoc w pewnej trudnej sprawie...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie