Tonio i Julia: Gniazdownik rating wiekowy
2020 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Tonio i Julia: Gniazdownik
Tonio i Julia próbują zachować dystans. Tymczasem okazuje się, że jest ktoś, kto potrzebuje pomocy ich obojga. Tanja Clemens jest zrozpaczona - ponownie wprowadził się do niej Andi - dorosły syn, który mimo ukończonych 28 lat nadal nie stanął na własnych nogach. Kobieta ułożyła już sobie życie na nowo i nie chce zajmować się swym niesamodzielnym dzieckiem. Tonio załatwia chłopakowi pracę, ale Julia uważa, że to błąd. Terapeutka jest zdania, że za zachowanie Andiego wciąż czuje się odpowiedzialna matka, a to na pewno nie sprawi, że mężczyzna w końcu wydorośleje i będzie ponosił odpowiedzialność za swoje życie. Tanja po prostu w niego nie wierzy i nieświadomie podcina mu skrzydła. Stosunki między matką a synem komplikują się. Andi odnosi się do kobiety z coraz większą agresją. Podświadomie czuje, że ta uważa go za nieudacznika.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie