Kopciuszek rating wiekowy
2010 DEU | 85 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Kopciuszek
Marie nazywana jest przez wszystkich Kopciuszkiem, odkąd jej macocha zrobiła z niej służącą. Rozpieszczona Clothilde, jej przyrodnia siostra, również traktuje ją z pogardą. Pewnego dnia przybywają książę Leonhard i jego przyjaciel, Peter - obaj przebrani za służących - i zostawiają zaproszenie na bal maskowy. Kopciuszek natychmiast zakochuje się w Leonhardzie i walczy o to, żeby pozwolono jej pójść na bal. Kiedy z korony zaczarowanego drzewa spada przepiękna suknia, nadchodzący wieczór zaczyna zapowiadać się idealnie. Jeszcze przed północą, zanim pryśnie czar, Marie ucieka z balu. Ale Leonhard nie ma zamiaru zrezygnować i rusza na poszukiwania pięknej nieznajomej. Ale czy książę może pokochać prostą służącą?

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie