Rosamunde Pilcher: Fałszywe życie, prawdziwa miłość rating wiekowy
2020 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Rosamunde Pilcher: Fałszywe życie, prawdziwa miłość
Kapitan marynarki Bill Pexton zaprzyjaźnia się ze swym kolegą, Mo Millerem. W przeciwieństwie do Billa, Mo pochodzi z rozbitej rodziny. Mężczyźni nie wiedzą o tym, że będąc niemowlętami zostali podmienieni. Fakt ten odkryto dopiero dwa lata po ich narodzeniu, a ich matki podjęły wówczas decyzję, że w imię dobra chłopców nie będą zmienić zaistniałego status quo. Łączyły je z dziećmi silne związki emocjonalne, każda z nich kochała chłopca, którego wychowywała od urodzenia. Postanowiły jednak, że pozostaną w stałym kontakcie. Niedługo później matka Mo znikła, a chłopiec razem z nią. Po uzyskaniu nowych informacji na temat ich zaginięcia lady Theresa Pexton zleca prywatnemu detektywowi wznowienie poszukiwań. Równocześnie Bill zaprasza Mo do kornwalijskiej posiadłości swoich rodziców...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie