Tonio i Julia: Tak blisko nieba rating wiekowy
2020 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Tonio i Julia: Tak blisko nieba
W poradni pojawia się zdenerwowany Joseph Laibinger - jego córka Lu zamierza pójść do klasztoru. Prosi, by Tonio i Julia znaleźli sposób, by dziewczyna zmieniła zdanie. Ojciec chciałby, by Lu za jakiś czas przejęła prowadzenie restauracji - rodzinnego biznesu swoich rodziców. Julia jest zdania, że siedemnastolatka sama powinna zdecydować o swojej przyszłości, natomiast Tonio podchodzi do planów Lu dość sceptycznie. Na domiar wszystkiego ksiądz wciąż zastanawia się, czy aby na pewno obrał odpowiednią dla siebie drogę życiową. Nieoczekiwanie zwiększa się zakres jego duszpasterskich obowiązków - Tonio ma zaopiekować się sąsiednią parafią, ponieważ tamtejszy ksiądz właśnie zrezygnował ze stanu duchownego z powodów uczuciowych...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie