Inga Lindström: Miłość bez przedawnienia rating wiekowy
2020 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Inga Lindström: Miłość bez przedawnienia
Maren zamierza otworzyć szkołę surfingu w Bretanii. Przedtem jednak decyduje się pojechać do rodziców, by razem z nimi świętować ich srebrne wesele. Nie zdaje sobie jednakże sprawy z tego, jakie konsekwencje pociągnie za sobą prezent, który dla nich wybrała - zamierza podarować im obraz, który kupiła u handlarza starociami. Anna, jej matka i jej siostra Nelli bardzo się cieszą z przyjazdu Maren. Jedynie Adam, jej ojciec jest jak zwykle naburmuszony i nieprzyjazny. Obraz przywieziony przez Maren wywołuje w rodzinie konsternację. Kobieta na portrecie do złudzenia przypomina Annę. Ujrzawszy portret Anna i Adam zaczynają się kłócić, a niesnaski przeciągają się w nieskończoność. Maren zamierza dowiedzieć się, kto był autorem obrazu, który wzbudził u jej rodziców tak wielkie emocje, i to 25 lat po ślubie.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie