Statek Marzeń - Seszele rating wiekowy
2020 DEU | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Statek Marzeń - Seszele
Pod dowództwem kapitana Pargera 'Statek Marzeń' tym razem kieruje się na Seszele, wyspy leżące na Oceanie Indyjskim. Jedną z pasażerek jest słynna piosenkarka Stella Berger, której towarzyszy osobisty ochroniarz, Leo Schöne. Jest zmuszona korzystać z jego usług, ponieważ od pewnego czasu jest prześladowana przez stalkera. Morska podróż ma być odskocznią od życia w ciągłym strachu, poza tym kobieta ma nadzieję, że anonimowość pozwoli jej nabrać dystansu i trochę uwolnić od trwającego od dłuższego czasu napięcia nerwowego. Pech chce, że 'przypadkowo' spotyka na statku producenta muzycznego, Bena Friedmanna, który przed kilkoma laty oszukał ją na niwie zawodowej, a teraz nagle chciałby współuczestniczyć w jej sukcesach i czerpać z nich finansowe profity. Stella Berger nie jest zachwycona spotkaniem z człowiekiem, na którym się w przeszłości zawiodła i żąda, by trzymał się od niej z daleka. Ale Ben Friedmann wcale nie zamierza podporządkować się jej wymaganiom...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie