• Deep Web

  2015 USA / 86 min. Fabularyzowany dokument ukazujący rozwój nowego Internetu: zdecentralizowanego, zaszyfrowanego, niebezpiecznego i bezprawnego.
  Deep Web Deep Web
 • Diamentowe usta

  2014 USA / 98 min. Edith marzy, by zostać odnoszącą sukcesy aktorką, ale nic jej z tego nie wychodzi. Gdy nie może ustalić, co robi nie tak, zaczyna wszystko robić źle.
  Diamentowe usta Diamentowe usta
 • Flakes

  2007 USA / 84 min. Bar z płatkami to miejsce spotkania niecodziennej grupy dyskutującej o idealnych płatkach i proporcjach mleka. Nieoczekiwane wydarzenie odmienia tę sielankę.
  Flakes Flakes
 • Jeszcze nie zapadł zmrok

  2016 IRL / 77 min. Dokument o młodym reżyserze cierpiącym na stwardnienie zanikowe boczne, który kręci swój pierwszy pełnometrażowy film przy pomocy technologii śledzenia ruchów oka. Plus Colin Farrell jako narrator.
  Jeszcze nie zapadł zmrok Jeszcze nie zapadł zmrok
 • Krzemowi kowboje

  2016 GBR / 73 min. W 1981 r. trójka przyjaciół z Teksasu w czasie kolacji wymyśliła ideę przenośnego komputera Compaq. Wkrótce ich wizja zmieniła przyszłość komputerów — i cały znany nam świat.
  Krzemowi kowboje Krzemowi kowboje
 • Medicine For Melancholy

  2008 USA / 1 min. Rowery, 'numerki' na jedną noc i para dwudziestokilkuletnich Afroamerykanów - oto opowieść o zmaganiu się z przynależnością do mniejszości w gwałtownie bogacącym się San Francisco.
  Medicine For Melancholy Medicine For Melancholy
 • My Effortless Brilliance

  2008 USA / 78 min. Miejski pisarz o kiepskiej kondycji musi stawić czoło przyrodzie i relacjom międzyludzkim, kiedy wyrusza w podróż w leśne tereny Waszyngtonu, by ratować zagrożoną przyjaźń.
  My Effortless Brilliance My Effortless Brilliance
 • Nick Nolte: No Exit

  2008 USA / 73 min. Nick Nolte jest bohaterem dokumentu o swoim burzliwym życiu i twórczości.
  Nick Nolte: No Exit Nick Nolte: No Exit
 • Poppy Shakespeare

  2008 GBR / 86 min. Młoda kobieta jest zdeterminowana, aby leczyć się w szpitalnej poradni zdrowia psychicznego. Kiedy jednak poznaje nową, uroczą pacjentkę Poppy Shakespeare, postanawia jej pomóc pokonać system.
  Poppy Shakespeare Poppy Shakespeare
 • Rozgrywki z idiotami

  2013 USA / 83 min. Max Morris szuka inspiracji do swojego następnego filmu. Postanawia zgłębić temat rywalizacji w lidze baseballowej swojego syna. Odkrywa w tej społeczności rodziców i trenerów z bardzo agresywnym podejściem do gry dzieci.
  Rozgrywki z idiotami Rozgrywki z idiotami
 • Sarah Palin: You Betcha!

  2011 USA / 91 min. Niepoprawny politycznie dokument o nowej sile w amerykańskiej polityce. Reżyser Nick Broomfield dotarł do rodziny i przyjaciół Sary Palin, starając się przybliżyć sylwetkę amerykańskiej polityk.
  Sarah Palin: You Betcha! Sarah Palin: You Betcha!
 • Sembene!

  2015 USA / 83 min. Film dokumentalny opowiadający niewiarygodną prawdziwą historię „ojca afrykańskiego kina” - senegalskiego reżysera-samouka Sembéne, który przezwyciężył ogromne trudności, aby dać głos Afrykanom.
  Sembene! Sembene!
 • Tiny Furniture

  2010 USA / 93 min. Pozbawiona widoków na przyszłość, 22-letnia Aura ponownie zamieszkuje z matką w Tribece. Wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa, Aura poszukuje swojej tożsamości.
  Tiny Furniture Tiny Furniture
 • Wujek Kent

  2011 USA / 72 min. Kent, palący marihuanę rysownik, pracujący u siebie w domu, w Los Angeles, zaprasza na weekend poznaną przez Internet, Kate, nowojorską dziennikarkę.
  Wujek Kent Wujek Kent
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.