• As I AM: The life and Times of DJ AM

  2015 USA / 109 min. Retrospektywne spojrzenie na życie i pracę wpływowego didżeja muzyki elektronicznej Adama Goldsteina, znanego jako DJ AM.
  As I AM: The life and Times of DJ AM As I AM: The life and Times of DJ AM
 • Bobby Sands: 66 dni

  2016 IRL, / 105 min. Wiosną 1981 r. cała Irlandia wstrzymała oddech, obserwując pojedynek woli pomiędzy zamkniętym w celi człowiekiem prowadzącym strajk głodowy a rządem Wielkiej Brytanii.
  Bobby Sands: 66 dni Bobby Sands: 66 dni
 • Fuzz, The (HD)

  2014 USA / 84 min. W świecie, w którym lalki i ludzie żyją obok siebie, dochodzi do serii brutalnych zbrodni z narkotykami w tle. Mieszkańcy miasta potrzebują prawdziwego bohatera!
  Fuzz, The (HD) Fuzz, The (HD)
 • Hello Carter (HD)

  2013 GBR / 77 min. Carter ma pecha: stracił mieszkanie, pracę i dziewczynę. Teraz wyrusza w drogę, chcąc odzyskać ukochaną — a pomagają mu w tym bardzo różni ludzie.
  Hello Carter (HD) Hello Carter (HD)
 • In the Dark Half (HD)

  2012 GBR / 81 min. Po nieszczęśliwej śmierci dziecka, którym miała się opiekować, nastolatka dręczona poczuciem winy zaczyna odczuwać obecność złowrogiej, potężnej siły.
  In the Dark Half (HD) In the Dark Half (HD)
 • Legion braci

  2017 USA / 75 min. Mały oddział amerykańskich żołnierzy przybywa do Afganistanu wkrótce po 11 września 2001 r. Ich celem jest obalenie talibanu przez serię tajnych operacji.
  Legion braci Legion braci
 • Maria Montez: La Pelicula (HD)

  2014 POL / 98 min. Historia życia Marii Montez, słynnej 'królowej Technikoloru', znanej głównie z ról egzotycznych uwodzicielek w hollywoodzkich produkcjach z lat 40. XX w. Montez zmarła w 1951 r. na zawał.
  Maria Montez: La Pelicula (HD) Maria Montez: La Pelicula (HD)
 • Newman (HD)

  2015 USA / 76 min. W 1979 r. Joseph Newman wynalazł perpetuum mobile — maszynę, która mogłaby zakończyć nasze uzależnienie od ropy i gazu. Niestety, resztę życie spędził walcząc ze spiskami i starając się o patent…
  Newman (HD) Newman (HD)
 • Night Catches Us

  2010 USA / 89 min. Były członek organizacji Czarne Pantery (Anthony Mackie) wraca do rodzinnego miasta, aby pochować ojca — i spotyka się z wrogością ze strony rodziny i sąsiadów.
  Night Catches Us Night Catches Us
 • Operator (HD)

  2016 USA / 87 min. Komedia z Mae Whitman i Martinem Starrem w rolach głównych. Osobliwy programista komputerowy i początkująca pani komik są szczęśliwym małżeństwem, dopóki nie zaczynają mieszać pracy z przyjemnościami.
  Operator (HD) Operator (HD)
 • Ponad horyzont

  2014 GBR / 82 min. Film dokumentalny o grupie pilotów, którzy walczyli w II wojnie światowej, a w 1948 r. wzięli udział w wojnie o niepodległość Izraela, kładąc podwaliny pod powstanie izraelskich sił powietrznych.
  Ponad horyzont Ponad horyzont
 • To zimne życie

  2017 USA / 86 min. Film dokumentalny o życiu twardych mieszkańców najdalej na północ wysuniętego miasta na Ziemi — mroźnego, oddalonego od cywilizacji miejsca, gdzie niedźwiedzi polarnych jest więcej niż ludzi.
  To zimne życie To zimne życie
 • Unity

  2015 USA / 99 min. Film dokumentalny. Dlaczego ludzkość, mimo rozwoju nauki, literatury, technologii, filozofii i religii, nadal niszczy świat i siebie nawzajem?
  Unity Unity
 • Wróć na ziemię Molly

  2015 USA / 80 min. W tej odysei o samotności wieku dojrzewania młoda matka Molly (Eleonore Hendricks) dołącza do grupy licealnych kolegów w ustronnym, górskim domu.
  Wróć na ziemię Molly Wróć na ziemię Molly
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.