• Autostrada

  2012 NPL, / 68 min. Niezwykłe porównanie emocjonalnych i psychologicznych problemów współczesnych Nepalczyków do blokad i absurdów drogowych w podróży autobusem do Katmandu.
  Autostrada Autostrada
 • Blues for Willadean

  2012 USA / 108 min. Mieszkająca w przyczepie kempingowej gospodyni domowa z Teksasu nie ma szczęśliwego życia — do dnia, kiedy postanawia żyć tak, jak zawsze pragnęła.
  Blues for Willadean Blues for Willadean
 • Chleb i masło

  2014 USA / 85 min. Komedia obyczajowa. Amelia (Christine Weatherup) to wyalienowana kobieta przed trzydziestką, która próbuje radzić sobie ze znerwicowanymi rodzicami, ekscentrycznym szefem i własnym dziewictwem.
  Chleb i masło Chleb i masło
 • Duchy

  2006 GBR / 96 min. Film oparty na prawdziwej historii. Młoda Chinka zostaje przemycona do Wielkiej Brytanii. Pracuje, aby wspomagać swoją rodzinę w Chinach — szybko jednak okazuje się, że jest traktowana jak niewolnica.
  Duchy Duchy
 • It's Not Yet Dark (HD)

  2016 IRL / 77 min. Dokument o młodym reżyserze cierpiącym na stwardnienie zanikowe boczne, który kręci swój pierwszy pełnometrażowy film przy pomocy technologii śledzenia ruchów oka. Plus Colin Farrell jako narrator.
  It's Not Yet Dark (HD) It's Not Yet Dark (HD)
 • La Gunguna

  2015 DOM / 87 min. Historia pistoletu kaliber 22, który przynosi pecha i nieszczęście każdemu, kto wejdzie w jego posiadanie.
  La Gunguna La Gunguna
 • Music Of Strangers, The (HD)

  2015 USA, / 91 min. Wiolonczelista Yo-Yo Ma i inni muzycy z całego świata związani z The Silk Road Project mówią o swoim podejściu do muzyki i kultury.
  Music Of Strangers, The (HD) Music Of Strangers, The (HD)
 • Niewinne kłamstwa

  2013 AUS / 92 min. Do Paraiti, szamanki, przychodzi Maraea. Kobieta wyjawia jej tajemnicę, która może zniszczyć życie zamożnej kobiety i jej pozycję wśród osadników z Europy.
  Niewinne kłamstwa Niewinne kłamstwa
 • Pani Stevens

  2016 USA / 82 min. Komedia obyczajowa. Lily Rabe wciela się w rolę nauczycielki, która przygotowuje grupkę licealistów do udziału w konkursie teatralnym.
  Pani Stevens Pani Stevens
 • Poppy Shakespeare (HD)

  2008 GBR / 86 min. Młoda kobieta jest zdeterminowana, aby leczyć się w szpitalnej poradni zdrowia psychicznego. Kiedy jednak poznaje nową, uroczą pacjentkę Poppy Shakespeare, postanawia jej pomóc pokonać system.
  Poppy Shakespeare (HD) Poppy Shakespeare (HD)
 • Residue (2015) (HD)

  2015 GBR / 98 min. W futurystycznej metropolii w Wielkiej Brytanii dochodzi do potężnej eksplozji. Rząd ukrywa jej przyczyny. Fotoreporterka Jennifer Preston prowadzi prywatne śledztwo.
  Residue (2015) (HD) Residue (2015) (HD)
 • Siła radości

  2006 DEU, / 100 min. Były członek Hitlerjugend i były radziecki szpieg żyje pod zmienionym nazwiskiem w Ameryce Środkowej. Męczą go wspomnienia z przeszłości, tęsknota za utraconą miłością i czasami walki o wolność.
  Siła radości Siła radości
 • Znikąd

  2016 USA / 86 min. Trójka nastolatków z Bronksu — nielegalnych imigrantów — musi stawić czoła swojej przeszłości i walczyć o przyszłość, starając się zalegalizować swój pobyt w USA i zdobyć amerykańskie obywatelstwo.
  Znikąd Znikąd
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.