• All Tomorrow's Parties

  2009 USA / 81 min. Muzyczny film dokumentalny. Twórcy zapraszają do zanurzenia się w dźwięku i do podróży w muzyczny świat równoległy kultowego festiwalu All Tomorrow's Parties (wstęp bez biletów).
  All Tomorrow's Parties All Tomorrow's Parties
 • Bestia z Cardo

  2015 DOM, / 108 min. Kobieta musi wrócić do domu i zmierzyć się ze społecznością, od której zawsze uciekała. Światłem w tunelu jest nieoczekiwana przyjaźń z tajemniczym krawcem.
  Bestia z Cardo Bestia z Cardo
 • Diamentowe usta

  2015 CAN / 98 min. Edith marzy, by zostać odnoszącą sukcesy aktorką, ale nic jej z tego nie wychodzi. Gdy nie może ustalić, co robi nie tak, zaczyna wszystko robić źle.
  Diamentowe usta Diamentowe usta
 • Drugie przyjście

  2014 GBR / 100 min. Idris Elba (Prawo Ulicy, Luther) w butalnym filmie o codziennych zmaganiach z życiem pewnej rodziny w bezlitosnej rzeczywistości współczesnego Londynu.
  Drugie przyjście Drugie przyjście
 • Francine

  2012 USA / 74 min. Kobieta musi wrócić do domu i zmierzyć się ze społecznością, od której zawsze uciekała. Światłem w tunelu jest nieoczekiwana przyjaźń z tajemniczym krawcem.
  Francine Francine
 • Głosy

  2000 GBR / 97 min. Komediodramat z rolą Daniela Craiga. Inteligentny schizofrenik próbuje ułożyć sobie życie po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego.
  Głosy Głosy
 • Lamb

  2015 USA / 97 min. Mężczyzna spotyka na parkingu małą dziewczynkę. Postanawia pomóc jej uniknąć ponurego losu i zabiera ją na wyprawę, pokazując piękno otaczającego świata.
  Lamb Lamb
 • Powrót do Abraham's Point

  2008 GBR / 104 min. Mackenzie Crook gra rolę młodego człowieka po przejściach, który ucieka z mrocznych ulic Londynu do małej wioski na walijskim wybrzeżu, aby dostarczyć zegar dziadka umierającemu ojcu.
  Powrót do Abraham's Point Powrót do Abraham's Point
 • Prawdziwi gangsterzy

  2013 USA / 84 min. Rodzinny dramat kryminalny. W Nowym Jorku działa grupa przestępcza, na czele której stoją dwaj kuzyni reprezentujący bardzo różne podejście do spraw rodzinnych i „zawodowych'.
  Prawdziwi gangsterzy Prawdziwi gangsterzy
 • Shifty

  2008 GBR / 81 min. Brytyjski dramat kryminalny. Szanowany młody człowiek wraca do rodzinnego miasta, gdzie dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel jest handlarzem narkotyków i ma coraz poważniejsze problemy.
  Shifty Shifty
 • Srebrny deszcz

  2015 GHA / 95 min. W tej historii miłosnej zwycięzca walki klasowej może być tylko jeden! Dziewczyna pracująca na ulicy w Akrze, stolicy Ghany, poznaje bogatego dziedzica. Czy mimo różnic klasowych uda im się być razem?
  Srebrny deszcz Srebrny deszcz
 • Sycylijski wampir

  2015 CAN / 119 min. Mafioso wybiera się na zasłużony odpoczynek do należącego do rodziny domku myśliwskiego. Tam zostaje ugryziony przez nietoperza i zyskuje nadludzkie moce, po czym postanawia naprawić swoje życie.
  Sycylijski wampir Sycylijski wampir
 • Witaj w szczęściu

  2015 USA / 111 min. W szafie Woody'ego są magiczne drzwi. Ci, którzy przez nie przejdą, mogą wymazać błędy przeszłości. Gdy Woody okryje, dokąd prowadzą te drzwi, jego życie zmieni się na zawsze.
  Witaj w szczęściu Witaj w szczęściu
 • Zderzacz

  2013 IRL, / 76 min. Grupa ludzi z różnych czasów i miejsc zostaje przeniesiona w postapokaliptyczną przyszłość. Teraz muszą wykorzystać swoje umiejętności, aby ocalić Ziemię — i wrócić do domów.
  Zderzacz Zderzacz
 • Żywot żartownisia

  2015 ITA, / 81 min. Artysta, aktywista i satyryk Joey Skaggs planuje najtrudniejszy żart w całej swojej karierze. W pełnej emocji i humoru autobiografii zobaczymy także archiwalne nagrania jego wcześniejszych dokonań.
  Żywot żartownisia Żywot żartownisia
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.