Queen - Live at Wembley Stadium rating wiekowy
2003 GBR | 111 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Queen - Live at Wembley Stadium
'Koncerty na Wembley w 1986 roku były ukoronowaniem naszej kariery' – mówi Brian May. 'Jako zespół byliśmy na samym szczycie. Freddie ma fenomenalny kontakt z publicznością. Być u siebie, w rodzinnym Londynie i grać przez dwa wieczory z rzędu na pełnym ludzi stadionie to gigantyczna satysfakcja i zaszczyt. W dodatku żaden z nas nie podejrzewał, że gramy razem niemal po raz ostatni...'. 'The Magic Show' to jedno z największych tournee zespołu Queen – na całym świecie sprzedano ponad 100 milionów biletów. Te legendarne koncerty były podsumowaniem wielkiej kariery Queen w jednym widowisku. Koncert na Wembley z soboty 12 lipca na zawsze zapisał się w historii rocka. Wielu fanów twierdzi, że koncert odegrany poprzedniego dnia – w piątek – był równie spektakularny. Teraz nagranie z piątkowego show jest po raz pierwszy dostępne – w całości!

Obsada: Queen
Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie