Sierota. Narodziny zła rating wiekowy
2022 USA | 94 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Sierota. Narodziny zła
Leena Klammer jest najgroźniejszą pacjentką w estońskim zakładzie dla obłąkanych, a służby sprawują nad nią całodobową opiekę. Z pozoru sprawia niewinne wrażenie, gdyż mimo że jest już dorosłą kobietą, wciąż ma wygląd dziecka. Do tego jest inteligentna i przebiegła, nie przegapi żadnej okazji do ucieczki. Wraz z pojawieniem się nowego pracownika w szpitalu obmyśla niezwykle pomysłowy, a także bardzo krwawy i brutalny plan ucieczki. Psychopatycznej zabójczyni udaje się dostać do Ameryki, gdzie kradnie tożsamość zaginionej córki jednej z tamtejszych bogatych rodzin. Dzięki upodobnieniu się do poszukiwanej dziewczynki, z łatwością przybiera imię Esther i wkrada się w łaski gospodarzy. Nie wszyscy jednak dają się nabrać.

Jeden film za 20 zł
Sierota. Narodziny zła
20
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie