Francuski numer
Jeden film za 7 zł
Francuski numer
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Francuski numer

2006 | POL | 99 min. |  |   4/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Jest ich pięcioro. Mają wspólny cel, choć wszystko inne ich dzieli. Bez pieniędzy, stłoczeni w rozklekotanej „puszce”, muszą dostać się do Paryża! Magda – i już wiesz, skąd się biorą dowcipy o blondynkach, Stefan – technik samochodowy bez prawa jazdy, żywy relikt PRL-u, Janek – zaprzeczenie teorii o jabłku, które pada niedaleko od jabłoni, czyli syn Stefana, Machu – syn nigeryjskiego kacyka na potężnym kacu, student w drodze na prestiżowe stypendium i Siergiej – Ormianin, małomówny mistrz w podnoszeniu ciężarów. Czy uda im się dotrzeć zdezelowanym mercem do Paryża? A może sami siebie wcześniej wykończą? Tropem skradzionego mercedesa podążają prawdziwi desperaci. Chwastek – zabójczy romantyk i maniak gadu-gadu oraz Leon – swojski twardziel o psychice ukształtowanej przez kino gangsterskie…

Jeden film za 7 zł
Francuski numer
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie