Na zakręcie
Jeden film za 7 zł
Na zakręcie
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Na zakręcie

2019 | USA | 83 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Sam Munroe to miejscowa legenda wyścigów samochodowych. Kiedyś był mistrzem toru, po zakończeniu kariery zmaga się z trudnościami codziennego życia. Problemy finansowe, bolesne wspomnienia i brak porozumienia z synem Camem... wydaje się, że wszystko obraca się przeciwko Samowi. Jego syn, którego pasją też są wyścigi samochodowe, pewnego dnia dostaje propozycję, aby startować w barwach Boba Linsky’ego – dawnego rywala Sama. Chcąc uwolnić się spod kurateli rodzica, chłopak przyjmuje propozycję Linsky’ego. Zostawia drużynę ojca, tym samym zmuszając go, aby po latach przerwy osobiście wziął udział w zbliżających się wyścigach. Czy Sam poradzi sobie z wyzwaniami stawianymi przez los? 'Na zakręcie' to niezwykła historia o pasji, która pomaga przezwyciężać problemy i wznieść się ponad konflikty.

Jeden film za 7 zł
Na zakręcie
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie