Towarzysze broni
Jeden film za 13 zł
Towarzysze broni
13
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Towarzysze broni

2022 | USA | 133 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Glen Powell („Top Gun: Maverick”, „Mroczny Rycerz powstaje”), Jonathan Majors („Kraina Lovecrafta”) oraz Joe Jonas („Camp Rock”) w epickiej opowieści, opartej na bestsellerowej książce Adama Makosa.

Tom Hudner dołącza do elitarnej grupy amerykańskich lotników, którzy wkrótce mają zostać wysłani na front w Korei. Podczas szkolenia poznaje Jessego Browna, pierwszego czarnoskórego pilota w armii USA. Mężczyźni wkrótce stają się niemal nierozłączni i ramię w ramię walczą o powodzenie misji. Ich niezwykła przyjaźń inspiruje i udowadnia, że nawet w najbardziej przegranej sprawie, warto walczyć do końca. Poznajcie prawdziwą historię dwóch najsłynniejszych pilotów myśliwców Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Jeden film za 13 zł
Towarzysze broni
13
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie