Mysi agenci
Jeden film za 4,99 zł
Mysi agenci
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Mysi agenci

2009 | ARG | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Agent Zero Zero z Serem Stefan Malutki, nieustraszony poszukiwacz zaginionych mleczaków, powraca w nowej misji, która udowodni, że nie takie z niego małe miki i zawiedzie go na wszystkie kontynenty naszego globu! Tym razem supergryzoń wpada w sidła perfidnego rekina show-biznesu Don Podlova, który chce zbić fortunę, ujawniając światu mysiego agenta mówiącego ludzkim głosem. Co gorsza, wyrachowany biznesmen przejmuje także prezenty, wręczane przez supermyszkę dzieciom, które właśnie pożegnały się z pierwszym ząbkiem. Na ratunek Stefanowi rusza niezawodna ekipa jego mysich agentów: rozśpiewany Stachu – król estradowego obciachu, bystra Mariola, której talenty są wieczne, maleńki Bratek – superspec od myszkowania oraz piękna Lola – roztańczona Mysz Świata 2010.

Jeden film za 4,99 zł
Mysi agenci
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie