Mia i ja. Film
Jeden film za 13 zł
Mia i ja. Film
13
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Mia i ja. Film

2022 | DEU | 82 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie!
Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.
Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

Reżyser: Adam Gunn
Jeden film za 13 zł
Mia i ja. Film
13
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie