Nietykalny rating wiekowy
2019 USA | 95 min.  |   9/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Nietykalny
Film dokumentalny, który opowiada o drodze do sukcesu i upadku jednego z najpotężniejszych ludzi w Hollywood, Harvey'a Weinsteina. Producent wprowadził kino w złotą epokę końca lat 80., a produkowane przez niego filmy nominowano do Oskara ponad 300 razy. W 2017 roku ten sam człowiek został przez dziesiątki kobiet oskarżony o molestowanie. Największe aktorki, gwiazdy kina zaczęły mówić i opisywać, jak Weinstein przez lata je poniżał, molestował i gwałcił. Niektóre z nich, zastraszone, milczały przez 20 lat. Nietykalny przez tyle lat Weinstein gotów był zrobić wiele, by utrzymać się na powierzchni. Harvey Weinstein – samozwańczy cesarz Hollywood, który wierzył, że wybudował sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu, który upadł pod ciężarem zarzutów: prześladowania, szantażu, napaści seksualnej i gwałtu.

Jeden film za 7 zł
Nietykalny
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie