Animal
Jeden film za 9 zł
Animal
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Animal

2021 | FRA | 101 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Żyjemy w obliczu zagrożenia, które naukowcy określają mianem „szóstego masowego wymierania” – w ciągu ostatnich 40 lat zniknęło 60% żyjących na ziemi kręgowców oraz 80% europejskich owadów latających. Jane, Bell i Vipulan zabiorą nas w podróż po całym świecie, aby pomóc nam zrozumieć, dlaczego zwierzęta giną i co możemy zrobić, żeby odwrócić tę śmiertelną tendencję.
Ten film nie tylko podsumowuje obecną sytuację, lecz także zwiększa świadomość widzów. „Animal” ma wstrząsnąć widzami, wrzucić ich do dzikiego świata zwierząt, który bardzo różni się od tego świata, który znają, czyli swoich coraz bardziej zamkniętych miejskich środowisk. Autorzy nakręcili sceny krajobrazów, zwierząt i ekosystemów z myślą o wywołaniu silnych emocji. Ścieżka dźwiękowa przeniesie nas do dżungli, na step albo do gospodarstwa wiejskiego…

Reżyser: Cyril Dion
Jeden film za 9 zł
Animal
9
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie