W harmonii rating wiekowy
2015 FRA | 84 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
W harmonii
Marc, samotnik z klasą i charyzmą, kaskader filmowy, ulega wypadkowi na planie filmu i połowa jego ciała zostaje trwale sparaliżowana. Mężczyzna nie zamierza jednak rozpamiętywać tego, co się stało. Wbrew lekarzom i rozsądkowi nie rezygnuje z jazdy konno, brawurowych przejażdżek terenówką czy też bliższych znajomości z kobietami. Gdy przydzielona do jego sprawy przedstawicielka chciwej firmy ubezpieczeniowej proponuje mu kiepską ugodę, wydaje się, że ze spotkania pełnego nieufności nie wyniknie nic pozytywnego. Widząc jednak, jak mężczyzna walczy o to, na czym mu najbardziej w życiu zależy, Florence, która przed laty porzuciła pianistykę, by zostać żoną i matką, uświadomiła sobie, że zbyt łatwo zrezygnowała ze swojej pasji. W zainspirowanej losem i niezwykłą siłą Marca kobiecie dojrzewa decyzja, by nie pozwolić swojemu życiu przeminąć ot tak.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie