Zeszłej nocy
Jeden film za 4.99 zł
Zeszłej nocy
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zeszłej nocy

2010 | USA | 89 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Michael i Joanna Reed (Sam Worthington i Keira Knightley) są młodym i atrakcyjnym małżeństwem mieszkającym w Nowym Jorku. Podczas jednego ze spotkań organizowanych przez firmę Michaela, Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy swoim mężem a jego piękna współpracowniczką Laurą (Eva Mendes). Wkrótce oboje wyjeżdżają w podróż służbową. Incydent ten burzy spokój Joanny i wzbudzą jej wątpliwości. Następnego dnia Joanna spotyka swojego dawnego znajomego Alexa. Debiut reżyserski, Massy Tadjedin to niezwykły i prowokacyjny film o współczesnej miłości. Autorka przenika do psychologii swoich bohaterów, szukając odpowiedzi na nurtujące widza pytanie: Czy i w jaki sposób podejrzenie może sprowokować lub usprawiedliwić niewierność?

Jeden film za 4.99 zł
Zeszłej nocy
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie