Eva
Jeden film za 7 zł
Eva
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Eva

2018 | FRA | 98 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Bertrand to młody artysta z Paryża. Zdobywa sławę dzięki sztuce skradzionej starszemu mężczyźnie, który umiera na jego oczach. Przedstawienie odnosi ogromny sukces na deskach paryskiego teatru. Wkrótce młodzieniec staje przed dużym wyzwaniem – wszyscy oczekują od niego kolejnego dzieła. Bertrand na próżno poszukuje inspiracji. Kiedy wyjeżdża za miasto, aby znaleźć natchnienie, w niespodziewanych okolicznościach poznaje starszą od siebie Evę, która od samego początku ich znajomości mocno go intryguje. Tajemnicza i niezwykle pociągająca kobieta, szybko staje się muzą młodego artysty. Nominowany do nagród na festiwalu Berlinale film 'Eva' to historia o uczuciach, pożądaniu i natchnieniu. Kim jest tajemnicza kobieta, która nagle pojawia się w życiu Bertranda? Jaki wpływ na los aspirującego pisarza będzie miała pełna intryg relacja z tajemniczą Evą?

Jeden film za 7 zł
Eva
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie