Szukając cudów rating wiekowy
2020 GBR | 82 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Szukając cudów
Kręcona ponad 5 lat, niczym „Boyhood”, chwytająca za serce opowieść o dojrzewaniu, której akcja rozgrywa się pośród przepięknych winnic Australii i Hiszpanii. Savino (Michael Crisafulli, odtwarzający tę samą rolę na przestrzeni kilku lat) nie ma łatwej relacji z ojcem, który go nie rozumie. Zachęcony przez swojego dziadka (laureat Złotych Globów, Edward James Olmos) do życia pełnego marzeń, wyrusza w magiczną podróż w poszukiwaniu własnej drogi, podczas której otrzyma szansę zrozumienia swoich rodziców. Czy uda mu się odnaleźć cuda, o których wspominał jego dziadek? Czy zrozumie i wybaczy błędy swoich rodziców? „Szukając cudów” to wzruszająca i pokrzepiająca podróż w głąb ludzkich lęków i nadziei, które dają szansę na naprawę popsutych relacji. W filmie wystąpili również m.in.: Paz Vega („Trudne słówka”, „Porozmawiaj z nią”) i Antonio de la Torre („Niech Bóg nam wybaczy”, „Granatowy Prawie Czarny”).

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie