Hayflower
Jeden film za 7 zł
Hayflower
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Hayflower

2017 | FIN | 90 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Pełna ciepła i fantazji, slapstickowa komedia z Finlandii o dwóch niezwykle zaradnych dziewczynkach Hayflower i Quiltshoe Cowbell wraca w drugiej odsłonie. Kiedy rodzina Cowbellów wyjeżdża na tygodniowe letnie wakacje do wynajętego domku, lokalni policjanci Bellybutton i Goggleclock Constable nie mogą być bardziej szczęśliwi. Wreszcie tydzień spokoju! I jakby tego szczęścia było mało, oni także wygrywają tygodniowy pobyt w domku letniskowym... Nie wiedzą tylko, że te dwa domki są obok siebie! Kiedy prawda wyjdzie na jaw, bracia Constable postanawiają za wszelką cenę się ukrywać. Niestety ich artystyczne alter ego The Rubens Brothers trafia w gust mamy Hannah Cowbell, a  Mayflower i Quiltshoe od razu wyczuwają, że coś tu jest nie tak. Podejrzewają, że duet, to gangsterzy którzy uciekają przed pościgiem. Dziewczyny postanawiają udowodnić swoją teorię. A to wróży tylko jedno, niezapomniane wakacje!

Jeden film za 7 zł
Hayflower
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie