Boskie trio
Jeden film za 4 zł
Boskie trio
4
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Boskie trio

2017 | FRA | 86 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Z powodu znacznych spadków sprzedaży producent muzyczny Nicolas Lejeune pilnie potrzebuje nowych gwiazd. Rozczarowana szefowa daje mu ostatnią szansę i stawia warunek. Jeśli w ciągu sześciu miesięcy nie znajdzie muzyków, którzy zapełnią widownię słynnej paryskiej sali koncertowej Olympia, może pożegnać się z pracą. Po bezowocnych poszukiwaniach, zainspirowany zdjęciami z pewnej imprezy, wpada na zwariowany pomysł stworzenia oryginalnego tria, składającego się z księdza, rabina i imama. Jego asystentka Sabrina bez trudu odnajduje księdza, ale z pozostałymi dwoma nie idzie już tak łatwo. W tym celu zatrudniają niestabilnego umysłowo byłego rabina Samuela i podającego się za imama kobieciarza-alkoholika Moncefa. Spotkanie tak odmiennych charakterów i światopoglądów wywoła lawinę szalonych i komicznych sytuacji.

Jeden film za 4 zł
Boskie trio
4
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie