Stara wiara
Jeden film za 7 zł
Stara wiara
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Stara wiara

2021 | USA | 97 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Mick (lauret Złotych Globów – Jeremy Piven, „Ekipa”) jest odnoszącym sukcesy deweloperem, który ma szansę na interes życia. Aby doszedł on do skutku, musi skutecznie przeprowadzić procedurę budowy kasyna w swojej rodzinnej dzielnicy. Kiedy powraca „na stare śmieci” i spotka tych, których przed laty kochał, będzie musiał zdecydować, czy zburzyć rodzinny bar, czy go wskrzesić. To, co wydawało się być okazją łatwego zarobku, staje się sentymentalną podróżą do czasów, kiedy wszystko było łatwiejsze, a przyjaźń i miłość miały trwać wiecznie. Co zrobi Mick, kiedy spotka Ali (Taryn Manning, „Orange is the New Black”), swoją pierwszą miłość z dzieciństwa? Czego może nauczyć się od swoich dawnych przyjaciół, którzy dawno temu zrezygnowali ze swoich karier. „Stara wiara” to komedia, która uczy, że nigdy nie jest za późno, żeby ponownie uwierzyć w miłość i przyjaźń.

Jeden film za 7 zł
Stara wiara
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie