Życie nie gryzie
Jeden film za 4,99 zł
Życie nie gryzie
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Życie nie gryzie

2014 | USA | 97 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Zbliżająca się do 30-stki Megan (Keira Knightley) zmaga się z kryzysem wejścia w dorosłość. Mimo że minęło dziesięć lat od ukończenia szkoły średniej, 28-latka wciąż nie odnalazła powołania. Nadal obraca się w tym samym kręgu przyjaciół, pracuje w firmie księgowej ojca i mieszka ze swoją licealną sympatią. Nie wiedząc, w którym kierunku podążyć, pozwala innym decydować o swoim losie. Kiedy Anthony (Mark Webber) niespodziewanie oświadcza się, Megan wpada w panikę i nie mogąc podjąć samodzielnej decyzji, kryje się przed światem w domu swojej nastoletniej znajomej - Anniki (Chloë Grace Moretz) oraz jej samotnego ojca Craiga (Sam Rockwell). Czy możliwe, że przez tydzień Megan dojrzeje i nareszcie zacznie brać odpowiedzialność za własne życie?

Jeden film za 4,99 zł
Życie nie gryzie
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie