Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości rating wiekowy
2012 FRA | 106 min.  |   9/10
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości
Z Lutecji (obecny Paryż) przybył właśnie antypatyczny Skandalix, bratanek Asparanoixa. Wódz powierzył Asterixowi i Obelixowi zadanie zrobienia z młodzieńca prawdziwego, porządnego Gala. Póki co wydaje się ono być trudniejsze niż stawienie czoła rzymskiej armii. W wiosce pojawia się wysłannik z Brytanii – Mentafix – z prośbą o pomoc. Starszyzna wioski podejmuje decyzję, że należy pomóc Brytom w walce ze wspólnym wrogiem. Wysłannik królowej otrzymuje beczkę eliksiru oraz eskortę w osobach Asterixa i Obelixa. Ku ich rozczarowaniu, ma im towarzyszyć również Skandalix. Trudna i pełna niebezpieczeństw wyprawa jest idealną okazją, by ujarzmić niesfornego młodzieńca. Niestety, nic nie pójdzie zgodnie z planem…

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie