Seks to nie grzech rating wiekowy
2019 USA | 74 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Seks to nie grzech
Szesnastoletnia Alice, która dorasta na Środkowym Zachodzie we wczesnych latach 80-tych, zawsze była dobrą katoliczką. Kiedy niewinny czat AOL staje się pikantny, Alice odkrywa masturbację i ogarnia ją poczucie winy. Szukając odkupienia udaje się na tajemnicze rekolekcje, podczas których chce stłumić swoje pragnienia. Nie jest to jednak łatwe, szczególnie kiedy zaczyna z nią flirtować przystojniak ze starszej klasy. Jej poczucie wstydu wzrasta, kiedy odkrywa szokującą prawdę o najbardziej żarliwej uczestniczce rekolekcji. Zrozpaczona i zdezorientowana ucieka, a wtedy znajduje sojusznika w kimś, po kim najmniej się tego spodziewała, a kto oferuje jej alternatywne spojrzenie na to, co znaczy być dobrym człowiekiem. Po raz pierwszy Alice czuje że może sama decydować, w co wierzyć.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie