Wszystko albo nic
Jeden film za 7 zł
Wszystko albo nic
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Wszystko albo nic

2017 | CZE | 107 min. |  |   9/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki 'tylko dla dorosłych'. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca na swoim koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka, która brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mówiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubóstwiający mięsne potrawy gej, który podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać 'tego jedynego'. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjaciół wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy Leo, Aladár, Jakub oraz romantyczny i Bystrican.

Jeden film za 7 zł
Wszystko albo nic
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie