Histeria
Jeden film za 4.99 zł
Histeria
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Histeria

2011 | GBR | 95 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Młody lekarz – idealista, Mortimer Granville (Hugh Dancy – „Wyznania zakupoholiczki', „Helikopter w ogniu'), usunięty ze szpitala za zbyt postępowe poglądy na higienę, znajduje posadę u wybitnego specjalisty chorób kobiecych (Jonathan Pryce – seria „Piraci z Karaibów', „Nieustraszeni bracia Grimm'). Jego zadaniem jest leczyć kobiety z tytułowej histerii, stosując masaż relaksacyjny, doprowadzający je do 'paroksyzmów' (dziś nazwalibyśmy to orgazmem), które w efekcie przynoszą im odprężenie. Zakochuje się w córce swego szefa (Maggie Gyllenhaal – „Szalone serce', „Niania i wielkie bum'), wyzwolonej sufrażystce i idealistce, jak on sam. Po pewnym czasie, gdy młody lekarz na skutek wyczerpujących zabiegów doświadcza kontuzji dłoni, z pomocą swego przyjaciela, naukowca (Rupert Everett – „Gwiezdny pył', „Idealny mąż'), konstruuje urządzenie zasilane elektrycznością, masujące najdelikatniejsze obszary kobiecego ciała (prototyp dzisiejszego wibratora). Konsekwencje tego wynalazku nie każą na siebie długo czekać...

Jeden film za 4.99 zł
Histeria
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie