Najazd obcych
Jeden film za 7 zł
Najazd obcych
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Najazd obcych

2019 | USA | 81 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Historia zaczyna się w 1957 roku nad rozgwieżdżonym niebem pustyni Mojave w Kalifornii. Jest to wyjątkowy wieczór dla cenionego astronoma Teda Lewisa, przygotowującego specjalną kolację dla swojej pięknej, uwielbianej żony Lany, z okazji rocznicy ślubu. W innej części miasta, Tammy, kelnerka z małego lokalnego baru, z dużymi planami na przyszłość, wygląda przez okno i jest podekscytowana spadającą gwiazdą, którą bierze za dobry znak dla spełnienia swoich marzeń. Ale to, co doktor Lewis i Tammy uważają za spadającą gwiazdę, jest tak naprawdę statkiem kosmicznym obcych. Ognista kula zmierzająca w kierunku ziemi rozbija się na pustyni. Jedynymi świadkami są nastoletni Dick i Penny, którzy się obściskują na pobliskiej polnej drodze. Wysoki, metaliczny obcy o imieniu Urp wychodzi ze statku bez szwanku, zaniepokojony, gdy odkrywa, że potworny Ghota, który również był na pokładzie, uciekł. Groźny nienasycony apetyt jednookiego stworzenia może oznaczać koniec cywilizacji, jaką znamy...

Jeden film za 7 zł
Najazd obcych
7
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie