Gniewne serce rating wiekowy
2020 USA | 98 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Gniewne serce
Jako dziewięciolatek Daniel był świadkiem morderstwa popełnionego na jego nastoletniej siostrze. Sprawcy nigdy nie udało się schwytać. Daniel ma teraz 24 lata i nie umie znaleźć dla siebie miejsca. Nie potrafi sprostać wysokim oczekiwaniom ojca, wielokrotnie odznaczonego żołnierza Marines stacjonującego w Afganistanie. Po odbyciu kary za zranienie kolegi z klasy podczas szkolnej bójki, Daniel mieszka z matką i młodszym bratem, pracuje w lokalnym warsztacie samochodowym i marzy o wstąpieniu do Marines. Jego perspektywy nabierają jaśniejszych barw, kiedy spotyka Cassie, towarzyską, wybierającą się na studia uczennicę ostatniej klasy liceum, która uważa, że jego cichy i tajemniczy sposób bycia, to miła odmiana w stosunku do chłopców w jej wieku. Kiedy na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice małego miasteczka, echa mrocznej przeszłości mogą rozdzielić parę zakochanych.

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie